Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 6.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Mindent tartalmaz, amire napközben, vagy utazás során szükség lehet: alapozó, púder, korrektor, concelaer, egy lehelet könnyű kis kompaktban.

SzZs1981

2016. április 19.

Nem hiszem h szueszti véleménye után kellene még bármit írnom, csodás kis kompakt, minden benne van ami kell és ezek mindegyike remekül működik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

szueszti

2015. május 5.

Sötét, karikás szemre kerestem egy jó fedésű korrektort, ami nem ül bele a ráncokba. Hosszas kutakodás után azzal a szándékkal sétáltam be az üzletbe, hogy szeretnék egy Tinted Eye Brightener korrektort. A megfelelő szín fel is került a szememre, de a sminkes hölgy meggyőzött, hogy próbáljunk ki egy másikat is. (Oké próbáljunk, nekem mindegy, úgyis tudom, hogy mit akarok) Hát nem tudom min lepődtem meg jobban, hogy az ecsetes korrektor viselkedik rajtam ilyen rosszul, vagy hogy egy krémes, amit én mindig nehéznek és ide nem valónak éreztem ennyire jól teszi a dolgát. Beszélgettünk, hogy mit is tartalmaz ez a kis paletta és közben járt az agyam, hogy miket is olvastam ezekről hazai, külföldi fórumokon. Már képtelen vagyok anélkül venni valami kencét, hogy ne akarnék rögtön minden infót begyűjteni róla :-) A korrektor és a creamy concealer teljesen meggyőztek. A Sheer Finish Pressed púder valóban leheletfinom, de akinek már van Ben Nye púdere nem nagyon kacsingat más felé, a Foundation Stick a próba során nagyon kellemes volt, hétköznapi alapozásra számomra elegendő, de mivel univerzálissá tették, féltem, hogy hosszú távon szárítani fog. Na és persze a mennyiség. Meddig lesz ez nekem elég, két hónap, esetleg három és az ára majdnem 15000 Ft. A nagy mérlegelésben csak megvettem és jó döntést hoztam. Már több, mint két hónapja szinte minden nap használom. Sikerült már túladagolni, akkor természetellenesen néztem ki és beleült a ráncokba!! (de szerintem ezt minden termékkel el lehet érni) egyébként 217-es ecsettel dolgozom el az egészet. Egy kis szérum, színezett fényvédő, majd ez a kis "retusáló paletta" és kész is a tökéletes, természetes nappali smink. A bőröm nem szenved a nappali átfényesedéstől, sokkal inkább a száradástól és a szemem fáradásával a karikák erősödésétől. Hétköznapokra primert ritkán használok. Ilyen körülmények között 6-8 órán át "működnek" rajtam. Minden tekintetben elégedett vagyok, okosan lettek összeválogatva a termékek, az árnyalatok is szuperek (11 kombináció létezik) és minimum egy fél évig elég lesz. Értelem szerűen a korrektorok fogynak a leggyorsabban, de két hónap után is alig van benne egy pici mélyedés, a púderen pedig semmi sem látszik. Megjegyezném, hogy a csomagolás is ellenálló! Semmi köze nincs a termék minőségéhez, de nem szeretem, amikor a dobozok összekarcolódnak, megkopik a fényük, lepattog a felirat annak ellenére, hogy vigyázok rá. Nem olcsó termék, de ha nincs túl sok korrigálni való és nincs még meg otthon az összes alapozó, bb, cc, korrektor, púder, akkor az utolsó fillérig jó befektetés!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.