Bobbi Brown

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsooofi, Módosítva: 2017. december 9.

Ár:   15 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Minden púder formulához használható, rövid, sűrű szálainak köszönhetően az extra-puha ecset mattítja a fényes területeket és pont annyi anyagot visz fel az arcra, amennyi a tökéletes, "HD" hatáshoz szükséges. Azoknak ajánlott, akik hibátlan, totál fedésre vágynak. Folyékony alapozó felviteléhez is használható szárazon vagy benedvesítve.

Adrika91

2018. március 28.

Nagyon szeretem, szép egyenletes fedést lehet elérni vele. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy nehéz kimosni az alapozót belőle, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Szilva86

2017. november 11.

Nem tudom, hogy eddig hogy tudtam élni nélküle. Puha és mindenféle csíkozás nélkül pillanatok alatt szétoszlatja az alapozót. Imádom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Amadeus

2017. október 30.

Alapozóhoz, krémes pirosítóhoz is remek! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Alapozóhoz, krémes pirosítóhoz is remek! Nagyon szeretem!

szilvike92

2017. szeptember 14.

Ez az ecset a világon a legjobb, egyszerűen csodálatos, 2 éve használom és imádom!!! Ez minden pénzt megér!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Majakovacs

2017. április 26.

A legjobb alapozóecset. Elotte a MAC 188-at használtam, ez fényévekkel jobb. Természetes hatást biztosít és nagyon kellemes, puha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

Adena

2017. április 6.

Hihetetlenül szuper ez az ecset!! Én csak a Pot Rouge-ok felviteléhez használtam eddig, de nagyon szuperül lehet vele dolgozni! És kb. tizedannyi mennyiség kell az amúgy is hatalmas adag Pot Rouge-ból!! Bobbi minőség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

dodessz

2017. február 28.

Húúú na ez az alapozó ecset. Fantasztikusan természetes hatást kelt, egyszerűen hihetetlen. Én körkörös mozdulatokkal használom a Bobbi BB-vel, és voilá gyorsan készen is vagyok. Tisztítani én a Beatuy Blenderes olajjal szoktam, vagy baba samponnal. Kipróbáltam a Bobbis rogue pottal is, és azt is csodálatosan felviszi. Jár a max csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

BarbaraKantor

2016. november 27.

Vettem egy nagy levegőt, és a szokásos őszi kuponos lehetőség idején 25 százalékkal olcsóbban megvettem. Régóta vágytam rá és maximálisan megérte. Mindenkinek ajánlani tudom, hogy erre váltsa be a Douglasban a kuponjait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

Bildiko78

2016. július 2.

Ez egy nagyon jó alapozó ecset. Használom folyékony és kompakt termékekhez is. Pár hónapja van meg, szálat nem hullajtott és kicsit sem deformálódott el. Sebbenzines vattakoronggal tisztítom, párat mindig el kell használnom hogy tiszta legyen, mert nagyon tömött és sűrű a feje, de pont azért ennyire jó az ecset. Ecsettisztító folyadékkal is át szoktam törölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

gigi

2016. január 29.

Huuu nagyon jó! Bármilyen állagú alapozót képes vagyok vele gyönyörűen felhordani. Kétségtelenül egy befektetés, de szerintem jó ecsetekbe megéri befektetni. Nagyon puha, nagyon tömött, de lehet vele egyhén, vékonyan is felvinni vele az alapozót, nem csak full fedésben. Egyértelműen az egyik legjobb ecset, amit valaha próbáltam. A tisztításával voltak némi problémáim. Először a szokásos sebbenzinnel próbálkoztam, és nagyon megkeményedett az ecset. Majd babasamponnal és vízzel, így még rosszabb lett a helyzet, teljesen összeálltak a szálak, mert nem lehett teljesen kimosni a habot. Végül visszamentem az Aréna Bobbiba és az ecsettisztító olajukat ajánlották. Semmi hasonlót nem láttam eddig, hogy szárazon olajjal tisztítottak volna. Nem rossz ez a megoldás, de végül kiderült, hogy ezt az ecsetet nem tudja teljesen önmagában megtisztítani. Egyébként extra ápolásra az ecseteinknek amúgy szuper. Szóval visszatértem a sebbenzinhez és alaposabb voltam, mint a többi ecsetemnél szoktam és kicseréltem a tálkámban a folydékot is egyszer és így tökéletesen tiszta lett és nem lett kemény a tövénél. Szóval kell egy kis extra 'szeretetet' fordítani a tisztításába, de ha az ember rájön hogyan kell, akkor egyáltalán nem macera. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.