Bobbi Brown

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsooofi, Módosítva: 2017. december 9.

Ár:   15 990 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Minden púder formulához használható, rövid, sűrű szálainak köszönhetően az extra-puha ecset mattítja a fényes területeket és pont annyi anyagot visz fel az arcra, amennyi a tökéletes, "HD" hatáshoz szükséges. Azoknak ajánlott, akik hibátlan, totál fedésre vágynak. Folyékony alapozó felviteléhez is használható szárazon vagy benedvesítve.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Tabita

2022. november 17.

Egyik legjobb ecsetem a folyékony, sűrűbb állagú alapozó felviteléhez. Gyorsan lehet vele dolgozni, nem csíkoz, nem érzem szükségét, hogy utána nedves szivaccsal korrigáljak. Mivel nagyon tömött, elég nehéz tisztítani, de ez egyéb alapozós ecseteimre is igaz.. Újra venném-e? Nem, a Sigma F80-as ecsetet semmi nem üti ki nálam jóval kevesebb pénzért. De ezt is ki kellett próbálnom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 17.

Madi

2021. július 3.

A legjobb alapozóecset!! Évek óta használom, minden szempontból tökéletes. Méret, forma, puhaság... tényleg minden. Tisztítása a megfelelő ecsettisztítóval (nem hajsamponnal meg hasonlókkal) gyors és könnyű. Formáját tartja, nem hullik, nem törik. Az enyém évek elteltével is vadonatújnak tűnik és pont olyan puha, mint a legelső napján. Sok ecsetet próbáltam már, de a legjobbak is csak megközelítették ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Adrika91

2018. március 28.

Nagyon szeretem, szép egyenletes fedést lehet elérni vele. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy nehéz kimosni az alapozót belőle, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

Szilva86

2017. november 11.

Nem tudom, hogy eddig hogy tudtam élni nélküle. Puha és mindenféle csíkozás nélkül pillanatok alatt szétoszlatja az alapozót. Imádom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Amadeus

2017. október 30.

Alapozóhoz, krémes pirosítóhoz is remek! Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Alapozóhoz, krémes pirosítóhoz is remek! Nagyon szeretem!

szilvike92

2017. szeptember 14.

Ez az ecset a világon a legjobb, egyszerűen csodálatos, 2 éve használom és imádom!!! Ez minden pénzt megér!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Majakovacs

2017. április 26.

A legjobb alapozóecset. Elotte a MAC 188-at használtam, ez fényévekkel jobb. Természetes hatást biztosít és nagyon kellemes, puha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 26.

Adena

2017. április 6.

Hihetetlenül szuper ez az ecset!! Én csak a Pot Rouge-ok felviteléhez használtam eddig, de nagyon szuperül lehet vele dolgozni! És kb. tizedannyi mennyiség kell az amúgy is hatalmas adag Pot Rouge-ból!! Bobbi minőség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

dodessz

2017. február 28.

Húúú na ez az alapozó ecset. Fantasztikusan természetes hatást kelt, egyszerűen hihetetlen. Én körkörös mozdulatokkal használom a Bobbi BB-vel, és voilá gyorsan készen is vagyok. Tisztítani én a Beatuy Blenderes olajjal szoktam, vagy baba samponnal. Kipróbáltam a Bobbis rogue pottal is, és azt is csodálatosan felviszi. Jár a max csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

BarbaraKantor

2016. november 27.

Vettem egy nagy levegőt, és a szokásos őszi kuponos lehetőség idején 25 százalékkal olcsóbban megvettem. Régóta vágytam rá és maximálisan megérte. Mindenkinek ajánlani tudom, hogy erre váltsa be a Douglasban a kuponjait.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.