Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. március 10.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Full Coverage Face Brush kisebb, vékonyabb változata mellyel tökéletesen lehet az alapozót felvinni akár a nehezen elérhető helyekre valamint a korrektort a szemkörnyékre.

laregina

2020. november 22.

Nagyon jo ecset a nehezen elerheto helyekre, mint a szem illetve az orr korul is tokeletes mukodik. Krem es puder allaghoz is megfelelo. Szepen kilehet mosni, nem valtozik semmit. BB ecsetek a legjobbak, igazan megeri hosszutavon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

bobekecske

2018. április 14.

A legjobb korrektor ecset, amit valaha használtam. Nagyon gyorsan, könnyen lehet vele dolgozni, a tömörsége miatt a tégelyes, sűrűbb korrektorokat is jól lehet mozgatni, de a könnyebb, hígabb textúrákat is könnyedén eldolgozha. Nem szív magába túl sok festéket, egyáltalán nem szúr, és a formája tökéletes a szemzugba, szem alá, bőrhibákra.
Amióta megvan, semelyik másik ecsetemért, szivacsomért nem nyúltam. Egyetlen szálat sem hullajtott még, és mosás után is szépen megtartotta a formáját. Maximális pontszám. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 14.

Adena

2017. június 21.

Szuper kis ecset! A korrektort ezzel tudom egyedül úgy felrakni, h a szemzugomba is kerüljön! És patikra, eltüntetendő dolgokra is ezzel lehet a legjobban felvinni a termékeket! Imádás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.