Bobbi Brown

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   5,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Kiszerelés:   5,1 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Limitált kiadás

Tiszta és éles vagy intenzív és füstös - ez a tükrös kompakt három mélyen pigmentált színnel minderre képes.

3 változatban kapható: Midnight, Black Plum, Forest

KERESEM! Bobbi Brown Intense Pigment Liner
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Dév
Állapot: mindegy, Helyszín: Budapest, fizetés: --

bobekecske

2017. május 30.

Pontosan ahogy @SzZs1981 írta: egy pici ecsettel a szempillatőbe nyomkodva/ húzva viszem fel én is, szuper finom tusvonalat lehet vele húzni. Építgetve lehetne erősebbet, kontúrosabbat is, de nekem pont amiatt tetszik, hogy nagyon gyorsan egy szinte észrevehetetlen kontúrt tudok adni a szememnek, ami tartósabb, mint a szemceruza (és nem kell annyit satírozni se).
A Forest színhez jutottam hozzá, egyelőre a szürkét használom leggyakrabban, a zöld kevésbé izgatja a fantáziámat, de a sötétebb barnás is nagyon jó, "alkalmibb". Nagyon örülök, hogy hozzájutottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

SzZs1981

2015. szeptember 20.

Be kell valljam, először nehezemre esett megérteni a koncepciót :)
Tus. Intenzíven pigmentált por formájában. És NE vizesen, csak szárazon használjam..aztán próbálgattam az üzletben és a tanácsadó hölgy is segített, végül igazából abba szerettem bele, hogy nagyon intenzív, mégis puha kontúrt adhatunk vele a szemünknek, azt a fajta hatást érem el vele, amire Lisa Eldridge azt mondja "lived in smoky eyes".
A Black Plum színeit választottam a "nem-tudom-eldönteni-hogy-lila-vagy-fekete", a mély burgundi és a szürke is nagyon nagyon intenzív és szép árnyalatok.
Simán a pillatőbe nyomkodva, vagy tartós krémes alapon is próbáltam, mindkét módszerrel gyönyörű intenzív színt kapunk, utóbbi természetesen tartósabb.
Elvileg nem alkalmas arra hogy finom átmeneteket hozzunk ki belőle, de a tusvonalat szépen el lehet vele füstösíteni/puhítani.
Összességében tehát szuperpigmentált por állagú tust kapunk, amellyel a precíz vonal mellett puha, füstös szemkontúrt is készíthetünk, szinte másodpercek alatt, pár ecsetvonással. Részemről L.O.V.E. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Be kell valljam, először nehezemre esett megérteni a koncepciót :)