Bobbi Brown

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Vikucka, Módosítva: 2015. október 8.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Olajmentes alapozó, melynek fedése közepestől a teljes fedésig építhető. Akár 12 órán át tart.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

varga

2016. január 11.

Nekem nagyon száraz bőröm van, és azon sajnos nagyon csúnyán mutat, ráadásul nekem az állaga sem tetszik nagyon, és egy kicsit túl sötét is mert ajándékba kaptam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 11.

Vikucka

2015. augusztus 20.

Ajándékba kaptam ezt az alapozót, sikerült a legnagyobb melegben kipróbálnom, ami hiba volt. Alapból a MAC BB krémjét használom, ami melegben tökéletes, de úgy érzem, ez az alapozó inkább őszi - téli - tavaszi viselet. Arra viszont tökéletes. Ujjal vittem fel, szépen fedett, bár nekem púderral fixálnom kellett. Nem nagyon való erős napsütésben, mert izzadtam alatta, mint a parizer 30 fokban. :D
Nagyon jó lesz télre, alig várom, jöjjön a hideg. Akkor majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Nagyon jó lesz télre, alig várom, jöjjön a hideg. Akkor majd updatelek.