Bobbi Brown

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

2016-os Malibu Nudes kollekció tagja.

A rúzs és a szájceruza előnyeit ötvözi egy termékben.

6 új árnyalattal: Hot Berry, Electric Coral, Punch, Brown Berry, Rich Nude, Bare.

Újdonság teszt: Bobbi Brown Art Stick - Malubu Nudes Collection

2016. március 9.

Nőnapi ajándék tőlem magamnak. ☺ Mégpedig a Punch fantázianevű darab, a fenti képen a legalsó, de a kép nem adja vissza a színét, sőt még a netes swatchok sem. Nem is tudom pontosan meghatározni, egy pinkes-pirosas-korallos, nagyon életteli, vibráló szín. Azt hiszem még sose volt ennyire élénk rúzsom, de nagyon beleszerettem ebbe a színbe. Fel lehet vinni ecsettel is és akkor nem annyira élénk, de reggel vettem egy nagy levegőt és felkentem közvetlenül a ceruzával. Szokatlan volt és egy darabig állandóan arra gondoltam, hogy te jó ég, virítanak az ajkaim. Aztán elkezdtem élvezni a dolgot, és tök jól éreztem magamat. ☺
A minőség és állag a megszokott, art stickekre jellemző, tartós is. Mindenkinek javaslom hogy vessen egy pillantást ezekre a limitált darabokra, a két nude is csodaszép, az élénk korall is, de a Punch a leggyönyörűbb szerintem, vibráló, boldogságos szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.