Bobbi Brown

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laraworld, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   10 500 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

2014-es limitált ünnepi kiadás

Mini, 3 szemhéjpúder színt és 3 szájfényt tartalmazó paletta.

laraworld

2015. június 10.

Ez egy szuperjól funkcionáló alapdarab. Ha a másik (ezzel egyidőben megjelenő mini paletta) nem győzött meg, akkor erre nyugodtan leírhatom, hogy azonnal igazolta a beszerzését.

A sztár termék rész számomra a szemhéjpúder sor, igazi nagybetűs alapszínek a kifogástalan természetes szépség sminkhez. Annyira finom érzés a textúra (egszerre siklik és "van benne anyag") , hogy valóban (és vicc helyzet, de mégis lehet) akár ujjbeggyel is fel lehet vinni, legalábbis a két halványabb színt mindenképpen. A sötétbarna árnyalat annyira pigmentált, hogy frenetikusan szép vonalat lehet vele húzni a szempillasornál. Csillagos ötös! A világosabb színek a Burberry színvonalra emlékeztetnek.

A két rúzs kevésbé praktikus (számomra) a hosszabb naphoz / programokhoz, mert nem fogom elvinni magammal az egész palettát, hogy utánkenjem, akkor se ha kicsi tényleg a nagysága a terméknek. Egyébként teljesen rendben vannak, különösebben nem tartósak, de komfortos viselet a hordásuk és szép természetes színekben pompáznak.
Jól tudnak együttműködni a szájfénnyel, ami dimenziót ad.
Szájfény nélkül, csak a paletta színeivel gazdálkodva nem született eléggé életteli arc a próbálkozásaimnál. Így nálam ez nem "egy palettában minden megvan" termék, hanem vegyítem más sminkjeimmel.

A szájfény valószínűleg ajaknövelő is lehet egyben, a felkenést követő érzés alapján, én nem igazán szeretem ezt a termék típust, de nem akarok hipokrita lenni, még mindig használok elvétve szájfényt, ezzel együtt erősen idejétmúltnak hat ez a sminktermék. Mindig csodálkozok, hogy a Bobbi videókban töretlenül éljenzésre kerül. Kicsit kifinomultabb megoldásnak éreztem volna valami chubby stick szerűséget, illetve egy mini szempillaspirál szintén telitalálat lehett volna.

Mindegyik szekció kiváló minőségű (ez teljesen egyéni, hogy ki mit használ ki és fel) , így érdmes levadászni, ha beragadt esetleg még pár darab a boltokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Jól tudnak együttműködni a szájfénnyel, ami dimenziót ad.