Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: BubuMaczko, Módosítva: 2014. január 20.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

A 2014-es a tavaszi Nude Glow limitált kiadás része

4 árnyalatatot tartalmaz:

• Dove Grey Eye Shadow
  • Ballet Pink Sparkle Eye Shadow
  • Nude Eye Shadow
  • Cement Sparkle Eye Shadow

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bobekecske

2017. március 30.

Nagyon eltalált kis 4-es: a két nude szín tökéletes, olyan Bobbis-an szolid, a két csillámos pedig nagyon szép, visszafogott de mégis nyújt valami extrát. Szerintem a Bobbi szemfestékek nem mindenki igényeinek felelnek meg, de ha valaki a visszafogott hatást kedveli, akkor nagyon tudom ajánlani ezt a palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 30.