Bobbi Brown

Ár:   19000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, Módosítva: 2014. március 11.

Ár:   19000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

KSB1985

2016. november 29.

A legjobb ecset amit valaha használtam.Puha, jò tapintàsù ès szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 29.

Pötyi

2015. március 21.

YouTube-on látott áradozó vélemények alapján vettem meg. Természetesen nem összehasonlítható egy Real Techniques-szel, nyilván máshogy puha, mint egy szintetikus ecset, de én valamiért (még?) többet vártam. Minden nap használom púderezéshez, jól használható, finom, de nem vagyok elájulva. Bár kicsit félek, hogy én vagyok elkényeztetve, szerenécsre rossz ecsettel még nem nagyon volt dolgom.
Az Eye Blender ecsetük sokkal kiemelkedőbb számomra.
De mivel semmi bajom nincs vele, sőt, csak az elájulás maradt el, mindenképp jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

Az Eye Blender ecsetük sokkal kiemelkedőbb számomra.