Bobbi Brown

Ár:   £40   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Plusskutya, Módosítva: 2019. július 22.

Ár:   £40
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

2017 karácsony limitált kiadás

3 népszerű, egymást jól kiegészítő, hűvös árnyalattal. Ideális az egyszerű, mindennapi sminkhez, vagy füstös szem létrehozásához rétegezéssel, keveréssel, vagy építéssel. A pigmentekben gazdag, foltmentes, tartós gél alkalmas hétköznapi megjelenéshez, vagy ha valami szembetűnőbbet szeretnénk.

Tartalma:

• French Grey (világos hűvös szürke)
  • Pink Moon Metallic (rózsaszínű ezüstszürke)
  • Fog (sötét szürke)
  • tartós gél szemhéjtus (mélybarna)

Plusskutya

2019. július 20.

Itt sikerült kedvező áron hozzájutnom, ezúton is köszönöm Szilvi :-)))
Visszafogott, pasztell szemsminkhez szerintem tökéletes. Olyan hatást lehet elérni vele, hogy látszik, hogy van rajtam smink, de nem tolakodóan, inkább az összhatásban van szerepe. Az árnyalatok nagyon jól kombinálhatóak egymással, de a két mattot mono-ként is szoktam használni.
A többi BB-hez hasonlóan porzik, de nem vészes.
A tartósságára nincs panaszom, szemhéjalap nélkül használom, de így is kitart a nap végéig, csak elhalványodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 20.

Itt sikerült kedvező áron hozzájutnom, ezúton is köszönöm Szilvi :-)))
A többi BB-hez hasonlóan porzik, de nem vészes.