Bobbi Brown

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: dodessz, Módosítva: 2017. március 9.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Minden benne van, amit egy cushion alapozónak tudnia kell! Hihetetlenül természetes, könnyed alapozó, ami hat árnyalatban kapható. A cushion refill és a doboz külön kapható. SPF 30-as védelemmel.

aakinga

2019. július 11.

Nagyon szuper kis alapozó, szép bőrképet eredményez. Fedését közepesnek mondanám. Ami nekem szembetűnő, hogy elég fényes a végeredmény. Púderrel lehet mattítani, de mintha még így is visszafényesedne. Ettől függetlenül, ha kordában tartjuk nagyon szép az összképe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

dodessz

2017. február 28.

Ázsiában vettem, és a Bobbis srác nagyon ajánlgatta, hogy a BB krém helyett hozzam el ezt, mivel ez Asia specific termék...Hát nem kellett sokat győzködni, jött velem haza :D A Medium árnyalatot választottam, a színe kb ugyanaz, mint a Bobbis BB-nek. Külön meg kell venni a műanyag dobozt, plusz a cushion párnát -"kapszulát" is, ami egyfelőle jó, mert ha télen fehérebb vagyok, akkor más árnyalatot is tudok belerakni, viszont egyszerre egy nagyobb beruházás. Amúgy maga a szín egy kávé kapszulához hasonló dobozkában jön, és elég erős illatot (levendulaolaj miatt) áraszt...Ez elég fura, és mivel nem volt még cushion alapozóm ezért rögtön az első használatkor szépen össze is alapoztam a gyönyörű párnácska "tetejét" is :( great job...Amúgy másik érdekesség, hogy nekem SPF 50-es van, viszont szörföltem külföldi oldalakon, és ott 30-35-ös fényvédelemmel vannak ellátva, szóval lehetséges, hogy itthon is alacsonyabb lesz az SPF. Amúgy csodásan mutat az arcomon, nem gondoltam volna, hogy vmi überelni fogja a BB-t :) Pattit nem okozott, és még a tesóm is megkérdezte, hogy mitől ilyen csodaszép az arcom, van e rajtam egyáltalán valami :) Az ára, és az erős illat miatt 4 pontot érdemel :( Illetve itthon biztos drágább lesz, mint általában minden Bobbi termék...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.