Bobbi Brown

Ár:   £29.50   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hulcsi, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   £29.50
Kiszerelés:
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

3 szemhéjpúdert (‘Cream’, ‘Birch’, ‘Espresso’), mini Smokey Eye Mascara szempillaspirált és egy Mini Dual-Ended Eyeshadow/Eyeliner Brush duo végű szemecsetet tartalmazó paletta.

hulcsi

2019. február 11.

A színeket még nem próbáltam de a benne lévő kis spirál az eddigi életem legjobb spirálja. Nagyon nagyon sajnálom, hogy ilyen picike és, hogy még nem tudtam kideríteni, hogy nagyban ez melyiknek felel meg. A keféje pont tökéletes méretű, gyönyörűen viszi fel a festéket.Nagyon szép fekete színe van. Nem csomósodik, egy rétegben is látványos eredményt produkál. Nem pereg le, vízzel nem lehet tökéletesen lemosni, ami jó, mert nem kenődik el összevissza, de a micellás víz segít a lemosásban.....húúú, én nagyon odavagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.