Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, Módosítva: 2014. január 16.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

laregina

2020. március 26.

Tomor ecset jol lehet dolgozni vele, megeri az arat, bobbi minoseg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Tomor ecset jol lehet dolgozni vele, megeri az arat, bobbi minoseg

highnessofcreams

2016. április 30.

Ha úgy nézzük mennyi rossz ecsetet vennénk életünk során, amíg kísérletezünk a tökéleteset kutatva, akkor úgy gondolom, hogy annak az árából jobban megéri egy igazán jó ecsetet vásárolni és ez egy igazán professzionális minőség, ami sokáig bírni fogja. Általában ha sminktermékről van szó nálam csakis Mac jöhet szóba, de próbáltam a Macnek ugyanilyen tipusú ecsetét, ami meg sem közelítette ezt a minőséget, szóval ha ecset akkor csakis Bobbi Brown. Ezen felül az alapozó ecsetük (laposfejű) és a pirosítóecsetük is kifogástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Pötyi

2015. március 21.

Ahogy írtam, a púderecsettől nem ájultam el, de ezzel szívem szerint egész nap csak simogatnám az arcomat :-). Szerencsére nem csak erre jó, hanem arra is, amire szánták: tökeletes utolsó simításra, MAC 217-es szoktak eldolgozni a széleket, utána jön ez a finomság.
Nem olcsók a Bobbi Brown ecsetek, de ez, illetve a sminkleckék során kipróbáltak alapján biztosan bővülni fog még a készletem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

scisneros

2014. szeptember 3.

Imádom. A minoseget meg kell fizetni, ne sajnáljátok ra a penzt! Szerintem éveken at bírni fogja a strapát...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Szuszi

2014. február 8.

2 van belőle (szülinapomra kaptam), de tervezem egy készlet vételét is... Ez a Bobbi tud valamit: prémium minőségű fa és szőr. Imádom, lazán megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

dor1

2014. január 8.

Nagyon jó, szuper, imádom! Nagyon drága, de azt hiszem megérte a pénzét!!
Puha, jól lehet vele felvinni és eldolgozni az anyagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

Nagyon jó, szuper, imádom! Nagyon drága, de azt hiszem megérte a pénzét!!
Puha, jól lehet vele felvinni és eldolgozni az anyagot.