Bobbi Brown

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Rozix, Módosítva: 2012. március 17.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

2.900 Ft - Bobbi Brown Szemhéjpúder
Ár: 2900 Ft , Eladó: KezdoManias
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy fox előre utalás után

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

MonikaM

2019. január 27.

camel szín! imádom. sötétebb barna szín a szem köré, olyan keleties füstös hatást lehrt elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

LittleBaby

2017. augusztus 29.

Remek termék, én is használom a szemöldököm kiemelésére, nagyon univerzális! Alig fogy, jól tart és egyszerűen imádnivaló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

hajasbaba

2016. szeptember 30.

Bobbinál találtam meg a nekem tetsző matt barnát, de már ki is szemeltem a kövezkező példányt. Mindennap ezt használom, de gyakorlatilag alig fogy. Könnyen satírozható, nem foltosodik, alappal tartós. Csomagolása is tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

agen

2016. május 5.

Van egy heather és egy chochlate árnyalatom, az előbbit gyakorlatilag hetene 2x tuti sorra kerítem, mert annyira jolly joker, szinte minden színnel tudom kombinálni ezt a szürkés-lilás árnyalatot, nagyon könnyű vele dolgozni, nagyon szép matt a finise..kb 5 éve használom és ha a minősége nem romlik, még jó pár évet jósolok neki. Nagyon-nagyon jó barátok vagyunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 5.

AligatorBaby

2016. március 17.

Csakis szuperlatívuszokban lehet róla beszélni. Hivatalosan szeméhjpúder ugyan, de a matt árnyalatai univerzálisak :D Sok sminkes használja őket kontúrként vagy szemöldök kiemelésére. Nekem a nude on nude paletta van meg amiben 5 szín van, és a Wheat színt kontúrra használom, és szavamra mondom ez a legtökéletesebb színű kontúr a világos nem sárgásbeütésű bőrre szerintem :) Tartós, könnyű felvinni, kevés is elég mivel magasan pigmentált. A legjobb szemhéjpúder, pedig használtam már más professzinális cuccot is az Ó utcai sminkboltból vslókat is, de ez viszi a pálmát. Az ára lehetne barátibb, de ez van, ami jó, azt meg kell fizetni, ez mindennel így van...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 17.

Sarahann

2016. február 25.

Én szemöldökpúdernek vettem meg, tökéletes, nagyon tartós és nagyon szép a végeredmény, ecsettel viszem fel, kicsit több idő, mint a ceruza, de sokkal természetesebb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Mandel

2015. szeptember 3.

Egy szép mályva színű szemhéjpúdert kerestem és az Ő lett a választásom, Heather mauve.
Nagyon magasnak tartom az árát, ezért a többi csodálatos színt csak messziről nézegetem.
Imádom színét, textúráját.....love love love!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Imádom színét, textúráját.....love love love!

Pöti

2015. május 12.

Egy shimmer árnyalatom van nekem is, a Petal, ami egy csodaszép világos rózsaszín. Sajnos még UD alappal se muzsikál rendesen, alig látszik... :( Úgy látszik a BB szemfestékeket nem nekem találták ki, pedig nagy rajongója vagyok a márkának.. :( Ami plusz pont, az az, hogy rendes mennyiséget adnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

zsooofi

2014. október 28.

Egy shimmer árnyalat van meg, hétköznapokra sokszor ezt teszem fel. Szeretem a kis visszafogottságát, de azért drágának találom így is (kb. 7500 ft körül volt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Wauw! Csak a Bobbi Brown! A cipőjét nem kötheti meg szemfesték-ügyben egyetlen más márka sem, lehet akármilyen puccos és drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.