Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, Módosítva: 2014. január 16.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Ebben a szettben minden megtalálható, amire szükséged van ahhoz, hogy a szemöldök tökéletes legyen.

2 féle színárnyalatban kapható, mindkettőben található egy sötétebb és egy világosabb krémes állagú szemöldökpor, melyet a továbbfejlesztett ecset segítségével pillanatok alatt fel tudsz vinni. Ahhoz, hogy természetes hatású maradjon sminked, csak a hézagokat töltsd fel, majd ezt satírozd el. A szett a szemöldökcsipesz mellett egy sima és egy nagyítós tükröt is tartalmaz, így bárhol a lehető legprecízebben tudod sminked megigazítani.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

marliz

2019. február 18.

A színe szuper. Tetszik, hogy világosabb színekben is van, nemcsak sötét, vagy vöröses árnyalatban, mint általában más márkáknak. Természetes hatást lehet vele elérni, de nem a saját ecsetével. Az ecsete botrányos. Kőkemény, vastag, gagyi műanyag sörtéi vannak. A minőségitől sajnos fényévekre van. Mintha vésővel mennék a púderbe. Szabályosan belevág. Ráadásul a feje nagy bumszli. Képtelenség vele szépen felvinni a púdert. Max. egy vastag, kezeletlen, bozontos szemöldökre lehet használható (pedig nekem nem kifejezetten vékony a szemöldököm). Egy ilyen márkánál, ennyi pénzért szerintem elengedhetetlen lenne, hogy a készlet minden darabja minőségi legyen. A régi, közel 4 éves Isadora-s mini szemöldök ecsetet kellett beüzemelnem hozzá. Szerencsére pont elfér benne. A csipesze elmegy. Otthoni szemöldök karbantartásra azért alkalmatlan, de utazáshoz jó, hogy szükség esetén kéznél van. Azt még hiányolom benne, hogy nincs hozzá egy pici kefe a szemöldök átfésüléséhez, miután egy szemöldökformázó szettről van szó.
Mivel a szettnek csak a púder része értékelhető számomra (az viszont valóban szuper), a tartozékai miatt levonok két pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

snowy

2017. november 15.

Jó ideje szemöldökceruzát használok, de az eladó lány ajánlatára vettem meg a brow kit-et és nagyon szeretem! Pigmentált, és nagyon tartós, könnyű vele dolgozni. Viszont a csipesz és a ceruza használhatatlanok, emiatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Lillla31

2015. augusztus 9.

Ritkás és rövid szemöldököm van, sajnos, ez a természetes állapota. Spontán vásárlás alkalmával vettem meg a terméket, az eladó ajánlotta, de bevallom őszintén, fogalmam se volt, hogy lehet porral szép szemöldököt csinálni, ráadásul ezzel az ecsettel... Miután kipróbáltam, leesett az állam. Ez az egyik kedvenc Bobbi termékem, szuper, természetes hatású szemöldököt csinál, és precíz munkára is lehet használni. Az ára valóban borsos, de nekem évek óta megvan és alig fogyott belőle. Akinek problémája van a szemöldöke formájával, csak ajánlati tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

marple

2014. április 17.

Nagyon szeretem, természetes szemöldököt lehet vele kreálni, de megjegyzem a tizedéért kapható Essence márka szemöldökszínezője majdnem ugyanezt tudja. Azért nálam Bobbi mindig nyerő :) Az ára miatt vonok le egy pontot, irreálisan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

dor1

2014. február 3.

A színei nagyon szépek, jól kihasználható, szemhéjpúdernek is használható. Viszont egy csillag mínusz az ecsete miatt, szerintem használhatatlan. A csipeszke elmegy.

Ud: használgatom egy ideje. A csipeszt használhatatlannak minősítem, annyira kicsi... Az ecsetét viszont elmegy kategóriára javítom. Pontos, precíz munkára nem jó, de vastagabb szemöldökkel használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 3.