Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dor1, Módosítva: 2014. január 29.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

cremeblanche

2017. január 3.

Egyik legjobban kezelhető ecsetem. Szerintem szép is a kidolgozása, mint az összes BB ecsetnek, és bár borsos az ára, nagyon sokáig jó. Nem hullik a szőr, nem törik a fa és nem válik le a teteje, még mindennapos használat során sem. Bár alapvetően a bőrhibák elfedésére van kitalálva és Touch Up-ra, én sima szemhéjecsetnek is használom. Az a helyzet, hogy satírozásnál verhetetlen. Legyen szó a legdurvább, drámaibb fekete sminkről, kettő suhintás és a legprofibb füstös szemet varázsolja. Must have.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

duracellnyuszi

2015. december 23.

Nem-nem, nekem is ilyen van, és minden fillért megért! Korrektorokhoz használom, bőrhibák elfedésére, és mivel van belőlük bőven, hetente mosom speciális szappannal. Ennek ellenére még egy darab szálat nem hullajtott el, szépen, precízen lehet vele dolgozni, pihe-puha, szóval megy az 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 23.

purpuratulips

2015. február 7.

Úgy látszik csak nekem van ilyen ecsetem. :D Szerintem nagyon jó kis ecset, könnyű vele dolgozni, teljesen jól teszi a dolgát. Azt szeretem a legjobban a bobbi brown ecsetekben, hogy rövidek. Nekem ezekkel a legkönnyebb dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.