Bobbi Brown

Ár:   9200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, Módosítva: 2015. július 9.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

laregina

2020. március 26.

Bobbi minoseg, szep, vekony vonalat lehet vele huzni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Bobbi minoseg, szep, vekony vonalat lehet vele huzni

szappanka

2016. augusztus 18.

A bobbis megszállottságom tetőzésképpen elkezdtem lecserélni az ecseteimet is, és elsőként a tusecsetre került sor, mivel ezt használom a leggyakrabban, és itt aztán tényleg számít a minőség. Korábban sem egy olcsó ecsetem volt, de ez kenterbe veri. Nagyon szép, hajszálvékony vonalat is lehet vele húzni, de a vastag vonalakkal is megbirkózik. Nem maszatol, nem hullik a szőre, könnyű tisztán tartani, és a legszuperebb, hogy van egy cuki kis kupakja, ami megvédi az eldeformálódástól. Nem olcsó, de megéri, ha a tusvonal a mániád :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

odra

2016. április 27.

Tényleg gyönyörű, vékony túsvonalat lehet vele húzni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 27.

Tényleg gyönyörű, vékony túsvonalat lehet vele húzni