Bobbi Brown

Ár:   22 000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nora.hajdu91, Módosítva: 2020. július 20.

Ár:   22 000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

2014-es karácsonyi limitált kiadás

bobekecske

2017. március 30.

Nórának hála jutottam hozzá, az eredeti igencsak magas árához képest elég jutányosan.
Ennyiért igazán megérte. A külcsín magáért beszél, a minőség pedig olyan "Bobbis". A színek visszafogottak, inkább ápolt hatást keltenek, nagy díva-sminket nem vele próbálnék összehozni. :)
A középső, enyhén mályvás és a narancsos, picit irizáló arany-réz a legnagyob kedvenceim.
Bevallom egy ideig nem annyira nyúltam érte, nem tudtam, hogyan használjam, aztán mielőtt feltettem volna eladásra, úgy dönötttem, adok neki még egy hetet, és tudatosan érte fogok nyúlni reggelente.
Nagyon megszerettem: egy nagy, puha és tömött ecsettel viszem fel elég slendrián módon a színeket, rétegezve, de nem túlságosan szeparálva a szemhéj különböző részein. Erre tökéletes: végtelenül gyors, nem lehet vele mellényúlni. A színek vannak olyan enyhék, szolidak, hogy nem nagyon ütnek el semmitől, viszont határozottan ápoltabb, szebb tőle a smink összhatása, a megjelenés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

ladybird80

2015. február 15.

Karácsonyi ajándékként kaptam, és azóta is lelkesen használom. Gyönyörű, pihmentált színei vannak, jól rétegezhető és tartós, és a kiszerelés is nagyon igényes. Kompakt, jól hordozható, uti palettának is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 15.

nora.hajdu91

2014. november 22.

Korai karácsonyi ajándék volt magamnak, és eddig teljesen elégedett vagyok vele,csak pozitívumot tudok mondani. Végre egy paletta aminek minden árnyalatát tudom használni,egy felesleges sincs. Amiben az arany színek természetesek, és tartósak ( eddig csak olyat találtam ami túl harsány és nem túl tartós), és megvan benne minden ami hétköznapra kell. Gyönyörű a csomagolása,talán műbőr (vagy igazi?), az ember úgy érzi tőle,tényleg valami luxus dologba fektetett pénzt. És nem irritálja a bőröm. Amit mostanában kevés dologról mondhatok el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.