BOD

Ár:   £10   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 kg   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2019. január 2.

Ár:   £10
Kiszerelés:   1 kg
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fürdőtermékek

Virágos-gyümölcsös illatú fürdősó, mely segít méregteleníteni a testet és megszüntetni a vízvisszatartást.

Vegán termék, biológiailag lebomló csillámokkal.

Madi

2019. január 15.

Hogy ez milyen büdös tejóisten!
Ez már a második mellényúlásom volt zsinórban ezzel a márkával (az előző a szenes fürdősó volt), azok után, hogy amit legelőször vettem tőlük forralt boros fürdősó konkrétan családi kedvenc lett. Nem is értem, hogy lehet ilyen minőségbeli különbség hasonló termékek között. A bőrömmel semmit nem csinált, sőt, kicsit még szárazabbnak is éreztem a fürdés után. Ez a szag meg... mintha rámborult volna egy liter a legolcsóbb kannás fehérborból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Hogy ez milyen büdös tejóisten!