Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: juci20, Módosítva: 2018. július 9.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló testápoló gél 60% aloe vera tartalommal és B5 vitaminnal.

nandy.25

2018. július 8.

Én nem tudom hol lehet a "gond" a termékkel de az én tubusomra az van ráírva hogy 99%-os tisztaságú Aloe Vera gélt tartalmaz. Ezért is vettem meg , egyébként potom összegért (649,-Ft).Nagyon gyorsan, pillanatok alatt beszívódik a bőrbe.

Azoknak hasznos infó, akik a ragacsosságát bírálják: "Az Aloe vera gél ragacsos anyagokat tartalmaz, amelyek egy természetes, megnyugtató réteget képeznek. - See more at: http://www.topshop.hu/article/az-aloe-vera-gyogyito-ereje#sthash.AoifpgYl.dpuf "

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Hedör

2017. október 20.

Az én bőröm nagyon szereti! Az orrom az illatát. A pénztárcám az árát. Régóta csak ezt használom. Én nem érzem ragacsosnak, csak ápoltnak és hidratáltnak a bőrömet. Mindenki ezt használja otthon, felnőtt - gyerek egyaránt. Pedig érzékeny bőrűekről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

szea

2017. február 13.

Használtam gyantázás után kicsattogott bőrre.. Nem volt rossz, enyhítette picit az irritációt, de annyira nem jó, mint például az aloe vera növény leve.
Amiért ilyen kevés csillagot adok, az azért van, mert felkenés után nagyon kellemetlen ragacsos érzést ad, és a FELSZÍVÓDÁSA NULLA!
Rajta mara a bőrömön és rászárad, majd simán lejön darabokban, úgymond "lehámlik". Nagyon elkeserítő...

(U.I: Ugyanitt BodySoul Aloe Vera gél eladó! :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

(U.I: Ugyanitt BodySoul Aloe Vera gél eladó! :D)

nkmagda

2016. július 8.

Én is nemrég szereztem be, mert szeretem az aloe jótékony hatását. Az illata valóban kellemes, én felkenés utàn is érzem, úgyis a visszafogott természetes illatokat részesítem előnyben. Felkenéskor valóban ragacsos érzetet ad, de ugye ez aloetól van. Vékony rétegben kell gyorsan bemaszírozni, s nekem 5 perc utàn ragyog a bőröm. Nagyon kellemes érzés. Nagyon jól nyugtatja a bőrt epilàlàs utàn, remélem hosszabb tàvon is bevàlik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

kristalyhegy

Korcsoport: >54
2015. július 1.

Nekem nem vált be. A bőröm nem szívja be csak ràszàrad, és amikor kezet mosok lejön az egész. A kezem ugyanolyan száraz, mint előtte. Nincs benne paraben, most megnéztem az összetevőit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 1.

Macsek23

2014. április 16.

Hatása nem rossz, végzi a dolgát, csak az összetevőivel nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

Hatása nem rossz, végzi a dolgát, csak az összetevőivel nem vagyok kibékülve.

ágica

2013. április 27.

Müllerben kerestem valamilyen nyugtató, ápoló testápolót borotválkozás utánra és rá esett a választásom. Olcsó, szépen nyugtat, hűsít. Az illatát is szeretem:) A mennyisége is tökéletes, egy ideig tuti elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

tamasbobe47

2013. március 13.

Nagyon jó,más másodjára veszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Nagyon jó,más másodjára veszem :)

Nena

2013. március 11.

a müllerben találtam rá, kedvező áron volt és gondoltam, teszek vele egy próbát. jó döntés volt kifejezetten finom az illata, nem ragacsos, hanem hamar beszívódik és a száraz kezemet nagyon jól hidratálja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.