Body&Soul

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anett44, Módosítva: 2021. június 9.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A ecsettel a szemhéjpúderek optimálisan keverhetők. A  mikrofinomságúra kialakított, szintetikus nejlonszőr speciális hegyes vágással lehetővé teszi a színátmenetek könnyű elmosódását és keverését.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fiorentina

Korcsoport: >54
2022. január 16.

Néha az ember lánya rácsodálkozik, hogy először véleményezhet egy népszerűnek gondolt terméket.
A Müllerben lehet hozzájutni ehhez az ecsethez, igencsak baráti áron.
Mivel még nem vettem a márkától ecsetet, persze, hogy ki kellett próbálni. És: jött is a kellemes felismerés, hogy mennyire jó kis ecset!
Kézre áll, könnyen veszi fel és adja le a festéket, egyszerűen tisztítható és nem hullik a szőre. Mi mást várhatnánk még el egy ecsettől?
Jó példa arra, hogy az olcsó is lehet jó.
Simán öt csillagos, csakis ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. január 16.

A Müllerben lehet hozzájutni ehhez az ecsethez, igencsak baráti áron.
Jó példa arra, hogy az olcsó is lehet jó.
Simán öt csillagos, csakis ajánlani tudom!