Body&Soul

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kamillavirag, Módosítva: 2016. február 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás

Élénkítő kikapcsolódás. A Body&Soul testápoló fürdőolaj a gránátalma és a piros gyümölcsök élénkítő illatával feltölti az érzékeket és bársonyosan ápolja a bőrt, kellemes bőrérzetet hagyva hátra.

Bőrkímélő jellegét dermatológiai vizsgálatoktámasztják alá.

Kamillavirag

2016. január 18.

Ez az első fürdőolaj amit használtam és ezért nem igazán van összehasonlítási alapom, és nem igazán tudom hogyan kellene egy ilyennek működnie. Én úgy képzeltem hogy az olajat amit fürdővízbe teszek majd beszívja a bőröm és extra puha lesz tőle és minden szuper, stb. Ehhez képest amikor kijöttem csupán olajban tocsogtam és elég piszkos érzés volt, mintha egy hosszú nap után most mennék fürdeni és nem most jövök a fürdésből.. :P Végül beszívta de csak nagyon nagyon lassan szóval csak olyan napokra tudom ajánlani amikor az ember egész nap otthon van és van ideje fürdés után még egy fél órát törülközőben flangálni. Utána egyébként kellemes érzés volt. Az illata is finom, és q kis szerelés egész sokáig bírhatja hiszen nem mindennap fürdik az ember fürdőolajjal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!