Body&Soul

Ár:   €5   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2019. november 5.

Ár:   €5
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Összecsukható ecset amely ideális púder alapú arctermékekhez.

Panni21

2020. március 14.

Táskábadobósnak vettem kompakt mivolta miatt, de annyira szeretem, hogy már csak ezt használom púderezéshez. Pirosítóhoz nekem nem vált be, sokat vesz fel és túl puha, de púderhez pont ideális.
Nem tudom, mennyivel tudnak többet a drágább ecsetek, de az árához képest szerintem ez egy nagyon jó darab. Ajánlom.

Update:
Fél év után kezdi magát megadni, korán van pedig erre még sajnos :(
Úgyhogy most mással igyekszem pótolni, legalábbis otthoni használatra, de eddig eredménytelen, pedig már 3 másik ecsettel próbáltam. Egyik se ér a nyomába.

Update2:
Rá néhány napra teljesen szétesett a fém tok, az egész ecset 3 darabban van. Szerencsére az ecset része még nem jár ki, így megtartottam asztalinak. 2 csillag mínus, ez nagyon rövid életű volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Update:
Fél év után kezdi magát megadni, korán van pedig erre még sajnos :(