Body&Soul

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. július 7.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

A Müller saját márkás BeautyBlender dupeja.

pont

2019. október 14.

már amikor kibontottam, furcsa volt az anyaga, de gondoltam, azért adok neki esélyt. víz hatására egyáltalán nem változik meg a mérete és ugyanolyan kemény is marad, az anyaga pedig valahogy nem elég homogén, nem sima a felülete. ezenkívül nem lehet belőle kimosni az undorító gumiszagot. mivel ilyen kicsi marad, ezért kb dupla annyi idő vele felvinni az alapozót, mint másik szivaccsal. a funkcióját végsősoron ellátja, de eddig is csak random drogériás szivacsokat használtam és MIND toronymagasan jobb volt ennél. nagyon silány minőség, már bánom, hogy nem olvastam utána vásárlás előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

livia0

2019. szeptember 25.

Nekem az ebay-ről rendelt beauty blenderem mellett ez a legtökéletesebb sminkszivacs. Én leginkább púderezésre használom, de egy ideig alapozófelvitelre is használtam, azt is tökéletesen teljesítette, kevés alapozót szívott magába (nedves állapotban csináltam csak). Mosás után ha durván mossuk akkor foszlik. Az alacsony ára miatt megéri újra venni. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

sztike

2019. június 28.

Miért gyárt szinte minden kozemtikai cég minősíthetetlenül sz*r sminkszivacsot? Csak azért érdekel, mert régen még lehetett kapni jókat (dm, Rossmann saját márkás), megfizethető áron. Azóta a dm-es már egyáltalán nincs, a Rossmannossal szerintem tudnék ceruzát radírozni, ha megpróbálnám, a Claire's-es talán pattogni is tudna, ez meg csak egy fokkal kevésbé tömör nála. Gumis, kemény, szörnyű. Őszintén sajnálom, hogy egy forintot is szántam rá. Vettem még ezen kívül egy 2 db-os Real Techniques blender csomagot is, az végre az is, amit a csomagolása ír: sminkszivacs. Nem veszek többet másmilyet, elég volt az értelmetlen pénzszórásból...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

hencyta

2019. május 20.

Nem vagyok egy nagy blenderes, inkább ecsettel szeretem felvinni a sminkem. Lehet másképp állnék hozzá, ha nem ezt a blendert próbáltam volna ki elsőként. Nem értettem a blenderek körüli nagy hypeot, aztán egyszer kipróbáltam egy jobb minőségű blendert és rájöttem a hiba okára...a Body&Soul terméke irtó kemény, valóban nagyon szívja az anyagot, nem lett a kedvencem. Arról nem beszélve, hogy ehhez a gagyi minőséghez képest erősen túlárazott. (mondjuk hogy egy forintot sem ér....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Ann86

2019. április 29.

Borzalmas. Baromi kemény és a víztől sem puhul meg. A terméket magába szívja és a tisztítani is nagyon nehezen lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

lili1

2019. április 2.

Ma vettem...egyszerűen borzalmas! Eleve nagyon kemény,de még a víztől sem lesz puhább,sőt nagyobb sem. 600 Ft-ért vettem a rossmannban egy ennél 1000x jobn szivacsot,és valahogy mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

macooka

2019. március 20.

A képen látható szivaccsal felvinni az alapozót olyan, mintha egy nagyon nedvszívó féltéglával próbálkoznék. Víz hatására egy millimétert sem nagyobbodik, vagy lesz puhább, ezzel szemben szinte mind a két pumpálásnyi alapozómat megette. Ezt még jó indulattal sem nevezném BB dupe-nak.

Egyébként lehet kapni lilában is, ami nem teljesen ez a tojás alakú, hanem lapos az alja, és elvileg kontúrozásra lehet használni. Na az majdhogynem hibátlan, rendesen nő víz hatására és tök jó puha is lesz. Azzal alapozni nagyon jó, egyetlen hátránya hogy a puhasága miatt egy nagyobb köröm könnyen kiszakítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

vinetta

2019. március 9.

Pénzkidobás! Vizesen is, szárazon is baromi kemény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Pénzkidobás! Vizesen is, szárazon is baromi kemény.

deezsina

2019. február 1.

Olvasom a kommenteket és elbizonytalanodom, mivel hogy nekem semmilyen elvárásom nem volt a termékről és ismeretem sem, hogy éppen keményednie vagy puhulnia kell, vagy hogy mosással mi van, és alapvetően bejött. (Amúgy a lilás színű highlighter változatát használom, nem ezt a rózsaszínt)
Szóval én láttam egy hírességes sminkvideót amiben ezt használták, gondoltam akkor adok neki egy esélyt :D
A BB krémemet a szintén ebből a márkából való alapozó ecsethez képest mérföldekkel jobban eloszlatja, nem kell az ecset által okozott csíkokkal bajlódni, ráadásul gyors is. Kevesebb krémet kell használni és nagyon jó fedést eredményez. Valamennyit felszív de amit most használok pont egy szilikonosabb, sűrűbb BB krém, így ez sem nagyon nagy probléma.
Szóval szerintem gyorsan lehet vele dolgozni és nagyon szép természetes kinézetet eredményez, lehet vele spórolni az alapozón. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, egy hete használom, szóval csak bizakodni tudok.

update: 4 hónapja használom, 3-4-szer moshattam ki. Vannak felületi sérülések rajta, érezhető, hogy elhasználódik, kb még egy hónapot adok neki. Kicsit zavar, hogy ilyen gyorsan szemét lesz belőle. De amúgy pénzügyileg az olcsóbb fajtákhoz tartozik, ez a része nem para még ilyen gyors cserélődéssel sem, csak a műanyagszemét, az zavar :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Csanadivivi

2018. december 4.

Az eddig vásároltak közül, ez a szivacs bírta a legtovább. Nem foszlott, nem deformálódott, szépen és könnyen lehetett tisztítani. Tökéletesen bevált mindennapi használatra. Nem próbáltam a hasonló felsőbb kategóriás szivacsokat, de drogériás viszonylatban szerintem ez a legjobb :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 4.