Body&Soul

Ár:   1195 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NiDDA, Módosítva: 2013. szeptember 2.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A lágyan simogató, mikrofinom kidolgozású és ferdére vágott nejlonszőrök kiválóan alkalmasak az arccsont tökéletes kihangsúlyozásához. 100%-ban szintetikus szőrból készült, így allergiások számára kiválóan alkalmas.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Snowflower

2019. május 12.

Bronzosításra használom! Szépen lehet vele dolgozni, nem hullik a szőre. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Bronzosításra használom! Szépen lehet vele dolgozni, nem hullik a szőre. 5*

jazsa

2019. március 26.

Puha,nem hullik a szőre és jól lehet vele dolgozni. Tökéletes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Puha,nem hullik a szőre és jól lehet vele dolgozni. Tökéletes :)

Mancsoska

2018. szeptember 9.

Kontúrozáshoz használom, nem lesz foltos vagy túl pigmentált tőle. Nagyon puha, de strapabíró, többszöri mosás után is olyan, mint újkorában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Judit1987

2018. július 22.

Puha, olcsó, nem hullik a szőre mosáskor, jól lehet vele satírozni... Ez 5*...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Puha, olcsó, nem hullik a szőre mosáskor, jól lehet vele satírozni... Ez 5*...

adriabiro

2017. december 19.

Nagyon nagy kedvencem :) Körülbelül megvan 2-3 éve,de egyetlen szála sem hullott. A kialakítása is tökéletes,igazából bronzosítót szoktam felvinni vele vagy pirosítót de szerintem mindenre tökéletes lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 19.

Frenchie

2017. november 10.

Imádom ezt az ecsetet, már nagyjából négy éves, és mindennapos használat mellett kimosva olyan, mint újkorában. Nem csak pirosításhoz használom, de kontúrozáshoz és színezett hidratálóhoz/ alapozóhoz is, a formája miatt a szemem alatt is könnyen el tudom dolgozni a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

natasa

2017. október 15.

Jó puha, könnyen felhordható vele a pirosító. Mit mondhatnék még, a célnak teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Bettu

2017. szeptember 21.

Szépen lehet vele dolgozni, jó puha a szőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Szépen lehet vele dolgozni, jó puha a szőre.

alongo0716

2017. május 27.

Én csak jókat tudok írni erről az ecsetről.
Kontúrozáshoz tökéletes,(pirosításhoz is),nem hullik a szőre,pihe-puha, és olcsó.Kell ennél több?:)
Már egy éve van meg,folyamatosan mosom,és semmi baja.
És igen,van úgy hogy az olcsóbb ecsetek is ugyanazt tudják mint a drágább társaik :)
Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Én csak jókat tudok írni erről az ecsetről.
Már egy éve van meg,folyamatosan mosom,és semmi baja.
Imádom!

b0rzi

2017. április 23.

Én bronzosítóhoz használtam főleg, de a pirosítót is ugyanannyira szedi fel (nekem nagyon). Puha, és mosáskor nem hullik a szőre, és már elég régóta megvan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.