Body&Soul

Ár:   350 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

kisbobitas

2020. december 30.

A szemöldökömre használom átfésülésre, arra elég is. Mosásnál kicsit problémás, mert ki tudnám csavarni a fejét a nyeléről ha nem figyelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

szofka77

2020. október 18.

Nekem evek ota megvan igen szedi a szoszoket de azon kivul hogy a markanev lekopott a nyelerol, tokeletesen fesul pillakat,szemoldokot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

b0rzi

2017. április 23.

Két ilyen fajtájú ecsetem is van, de ez a verzió talán masszívabb. Én általában szemöldökfésülgetésre használom, de a szempilláimat is jól szétválasztja. Viszont, mint előttem is írták, ez is szedi a szöszöket (bár nekem kevésbé, mint a másik)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

KuliKali

2016. január 13.

Volt egy ilyenem,de mivel kaptam egy Bőszecseteset,anyumnak adtam. Az összes szöszt összeszedi amit megtalál,nem túl jó minőség a BE.-es 100x jobb,ráadásul ennek a keféje is inog. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Szuszi

2014. február 8.

Elég gyenge a minősége, de csak a pillákat kefélem át spirálozás előtt, arra meg elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.