Body&Soul

Ár:   400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lidu, Módosítva: 2014. június 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Szemhéjecset szemhéjpúder egyenletes felvitelére.

Reddiamond

2020. november 11.

Szeretem, Egy színt gyorsan fel lehet vele vinni. Jó a fogása, igényesen néz ki. Engem meggyőzött. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

foxinthebox

2016. július 23.

Szeretem nagyon, simán lekörözi az Essence szemhéjárnyalóját. Lazább és puha a feje, emiatt satírozni is lehet vele valamennyire, de a festéket is nagyon szépen felveszi és leadja (erre az Essence nem képes, egy csomó festéket magában tart). Az első két mosásnál nekem is hullatta picit a szálait, de a vélemények alapján számítottam rá, viszont 350 forintért simán ajándék, tuti veszek még legalább egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

NovakneViki

2016. április 19.

Nekem ez a kedvenc ecsetem, több is van belőle. Krémes és poros festéket is szépen fel lehet ezzel vinni és a mérete pont jó, nem túl hosszú, nem túl kicsi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

eszti87

2016. február 12.

Szerintem ezen az áron nem lehet itthon jobb ecsetet venni... Tömött, puha, a szőrét mérsékelten hullatja. Egy szín gyors felviteléhez tökéletes.
A korábbi változatából 2 db is volt, de ennek érezhetően jobb a minősége! Az árára való tekintettel érdemes lehet belőle több darabot felhalmozni (már amikor kapható...ugyanis én általában hűlt helyét látom az állványon:), és így nem kell állandóan mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

hanna103

2015. június 15.

Második használatra már kiismertem. Aki 1-2 színt akar gyorsan felvinni annak nagyon ajánlom. Bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Adnilem

2015. február 12.

Én is vettem egyet. :) Az ára tök jó és maga az ecset is. Puha, nagyon jól felveszi a festéket. Én Color tattoo-hoz is használom, nagyon szép egyenetesen lehet felvinni vele. Ár/érték arányban kiváló! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Lettike77

2015. február 10.

Jó az ára,és jó vele dolgozni.Egyszerűen SZUPER!! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Jó az ára,és jó vele dolgozni.Egyszerűen SZUPER!! :)

tátombák

2015. január 15.

Első szemrevaló ecsetem. A kezdetek kezdete óta applikátort használok erre a célra, jelenleg ebayről hozattam 10 db-t 1$-ért, hosszú távú befektetésként. Szemeztem már ecsetekkel, de mindig sajnáltam rá a pénzt. Aztán belebotlottam ebbe :)

@profectuscat tanácsát megfogadva néztem az ecseteket. Kettő volt a boltban, az egyikből kiálltak szálak, és a tasak alján is volt pár, amit elhoztam, az jó állapotban van. Nagyon tömött, puha, olyan jó vele simogatni a szemem :) Teljesen kézbe simuló fa nyele van, jó a fogása, kicsit vaskos, és ami nekem különösen jó, hogy nem túl hosszú a vége, így rövidlátóként bele tudok vele bújni a tükörbe.

Sajnos a festék átadó képessége lényegesen gyengébb, mint az applikátornak. Egy sötétbarna Essence monóval próbálkoztam, amit napi szinten használok, többször átkenve sem adja vissza az árnyalatot. Szín felvitelére sajnos használhatatlan. Viszont színek összemosására nagyon jól használható, füstös sminkek készítésénél jó barátom lesz, a lapított oldalával egyszerű a mélyítővonalban alkotni. Mostmár értem, hogy a nagyok miért használnak ecsetet.

Szín felvitelére 2 csillag, használhatósága, ára viszont megér 4et. Kísérletezésként első ecsetkészletben ott a helye :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

senskin

2015. január 7.

Nekem nem jött be. Én is vettem belőle, de szárazon nem is működött, olyan kemény a feje, tömör, nem jó. Vizesen még elment, de meguntam a végén és kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

Matilda

2014. október 27.

Az összes ecset megvan tőlük, nagyon szeretem mindet. Jó ár, jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

Az összes ecset megvan tőlük, nagyon szeretem mindet. Jó ár, jó minőség.