Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. szeptember 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb

izabella73

2019. október 31.

Sajnos már nem találom a Müllerben, eddig ez a legjobban bevált szempilla göndörítőm. Könnyű használni, árához képest sokáig bírta. Most keresem méltó utódját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 31.

Bettii98

2019. február 19.

Nem művel nagy csodát. Inkább megéri befektetni egy jó szempillaspirálra, ami dúsít, hosszabbít, mintsem erre pénzt pazarolni. Elkövettem azt a hibát, hogy szempillaspirálozás után(lehet hogy előtte is) ezt használtam, és olyan szinten megfogta a színét, hogy lehetetlen volt leszedni. Ráadásul szétszedte a pilláimat, volt, amit összeragasztott. Nekem arany színben volt meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

tishargitay

2017. január 25.

Nekem a nem rossz kategória. Szépen ível de óvatosan kell csinálni mert volt már olyan, hogy egy két pillám bánta.Könnyű tisztítani. Ára teljesítményéhez képest megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Agnes3518

2017. január 24.

Én öngyújtóval oda-vissza átmelegítem és így fogom bele a pilláimat 4x-5x. Addig ismétlem míg végig ívelt nem lesz. Vízálló szempillaspirált használok (az nem egyenesíti vissza őket). Gyönyörű a végeredmény!!!
Szerintem hamarabb cserélődnek a pillák, nem tudja őket roncsolni. Főleg ha ápolva vannak olíva vagy ricinus olajjal! 😉
Én egyből vettem hozzá a kis pót betéteket is (legyen ha kell).
Nekem ez a 2. szempillagöndörítőm. Az elsőt még 12 évesen kaptam kellekeből. Remélem ez is kibír majd 20 évet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Én egyből vettem hozzá a kis pót betéteket is (legyen ha kell).

KuliKali

2015. november 16.

Használom,nem rossz,de nem egy csoda-kütyü. Valóban göndörít,viszont szerintem roncsol is,árkategóriájában megérte,elég jól bírja a gumija is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 16.

Lipstickqueen

2015. június 19.

Nagyon szeretem ezt a szempillagöndörítőt! Egész nap göndörek a szempilláim! Imádom az ára miatt is nagyon megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 19.

eszterrr

2013. április 3.

nem mondanám, hogy a legjobb szempillagöndörítő, még az árkategóriában sem. lehet, hogy beszerzek egy for your beauty-sat.. de azért nem borzalmas, megéri ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 3.

Layla

2012. szeptember 8.

Nagyon sokáig használtam, jó is volt, kicsit göndörítette a szempillákat. Az elején... Tegnapelőtt becsípte a szempillámat, és ki is tépte. Nem is ez volt az első ilyen eset. Még mindig fáj :\

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

szoszike125

2012. szeptember 8.

Nagyon régóta megvan nekem ez a szempilla göndörítő,de valamiért nem használom.Túl nagy csodát senki ne várjon tőle.Szempillák töveit egy kicsit valóban megemeli,ami egyébként töri és roncsolja pillát.Szerintem ennyit nem ér meg a használata,hiszen nem is túl látványos az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.