BoHo

Ár:   €6   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2021. március 4.

Ár:   €6
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2020-ban megújult összetétel!

• Tartós és gyorsan száradó, fényes körömlakk.
  • Vegán termék.
  • Több mint 50 színben kapható.
  • A CI kezdetű összetevők színenként változnak.

Emimo

Korcsoport: >54
2018. március 15.

Nagyon jó, kicsit drágább a Terra Naturishoz viszonyítva, az ui. jóval nagyobb üveg, ez kb. olyan, mint a Benecos. Kicsi üvegcse, nem túl széles ecsettel; nagyon szép színekben, erős szaggal, méregmentesen. És a szép színen és méregmentességen van a fő hangsúly! Két rétegben álomszép lesz, sima, csillogó, gyönyörű fedésű. Kitűnő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 15.

dorqaap

2017. július 31.

Jaj de jó, hogy fel lett töltve. Már csak ezt a körömlakkot használom, mert kevésbé károsító, mint a normál lakkok. 3 árnyalatban van meg: púderrózsaszín, rose vintage, és szilva színben. Két rétegben viszem fel, és jó pár napig bírja. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.