Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dorcsek, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Egyéb

Jellemzői: édes, citromos frissességű fejillattal és meleg, virágos, balzsamos aljegyekkel rendelkezik.

Fő terápiás tulajdonságai: fájdalomcsillapító, fertőzésgátló, antidepresszáns, hegesítő, dezodoráló, fájdalomcsillapító, nyugtató, tonizáló.