Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heidi, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Igazi levendula virágbimbókat és cukorka virágot tartalmaz. Érzéki és nyugtató hatású.

Illat:Levendula

Olaj:Levendula és rózsa

jud678

2014. december 10.

nekem bejöttek az úszkáló levenduladarabkák, még többet bele! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 10.

nekem bejöttek az úszkáló levenduladarabkák, még többet bele! :)

hajasbaba

2014. március 1.

Az illata valóban nagyon jó, és a bőrömön is megmarad sokáig. Azt viszont én sem értem, miért kell teletömni levendula darabkákkal, ami elég undin úszik a víz felszínén, mint valami döglött bogarak (elnézést). Nagyon jól hidratál az olajoknak köszönhetően, de nem lesz vastag olajréteg a kád szélén. Én drágának találom, ahhoz képest, hogy csak egyszeri fürdésre elegendő, de néha-néha megengedem magamnak.. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Heidi

2013. március 25.

Nagyon izgatottan vártam,hogy kipróbálhassam és mikor eljött az ideje nem csalódtam benne. :) Már az elején jóba lettünk az illata miatt és fürdőzés közben még jobban tetszett.Azt viszont nem értem,hogy a Bomb miért tömi tele levendula darabkákkal (nem szeretem,ha ott úszkál valami körülöttem). Ami Nekem nagyon fontos egy fürdőterméknél,hogy ne legyen a bőrömön vastag olajréteg és ettől nem volt olyan.Megéri az árát,bár én egy játékkal nyertem a többivel. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 25.