Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 17.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2009

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyek: pézsma, tonkabab, rózsa, agarfa

EauDeHongrie

2020. február 19.

Nőkön tonkás rózsaillat, férfiakon szexi és egyedi aftershave felhő. Az oud nem dominál benne, csak megfoghatatlanul titokzatossá és elitté teszi. Enyhe szegfűszeg és elég domináns bergamott jegy is szerepel benne, melyeket a legtöbb leírása nem említ. Lágy, "understated", de figyelmet és tekintélyt követel. Extrém tartós, erős közepes hatósugárral (de ehhez a hangulathoz ennél erősebb projekció már sok is volna). Feltétlenül kell egyfajta kifinomultság és önbizalom hozzá. Aranyozott, kissé procc üvege tökéletesen jelzi, hogy milyen attitűdhöz dukál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.