Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 17.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2003

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek: vanília, rózsa, pézsma, borostyán, cédrus, ibolya, aldehydek, írisz, napraforgó

RekaKrem

2018. július 3.

Ez egy csoda! Semmire nem emlékeztet, de mégis valamire gyerekkoromból... fűszeresen-csokisan-púderesen (NEM vattacukrosan) édes, velősen szexi, esti illat. Karácsonykor viseltem őt, Gerbaud már apadó forrásából. Utólag is köszönöm, egyszer szeretnék majd egy nagyot belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 3.