Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 17.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: bergamot, barackvirág

Szívjegyek: babarózsa, tubarózsa, gardénia, narancsvirág

Alapjegyek: pacsuli, cédrus, szantálfa, guaiac fa, kardamom, vanília

Bond No. 9 Chinatown Unisex Teszter
Ár: 27.500 , Eladó: lina
Állapot: 100/80 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Zuglóban, vagy foxposttal tudom küldeni.
Ár: 1234 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Használt, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó, foxpost

Melion

2018. augusztus 10.

Uhh... ütős egy cucc az biztos. Nem szeretem a “dög”-öket, de nekem ez az... vakrendelés volt. Kicsit sajnálom, mert nem erre számítottam mások véleményei alapján. Öreg hiba. Felfújáskor rettentő szintetikus, szinte autóillatosító jellegű barackvirág illat, majd enyhülve viaszos fehérvirágos illatá alakul ahol a szantált nyomokban sem érzem - pedig ez miatt rendeltem meg. Első szimatolás alapján rögtön Kenzo Jungle elefántja ugrott be amit ezer éve nem éreztem és márcsak illat emlék. Összetevőik alapján meg nyilván mások, de azt sem szerettem. Lórúgás a javából, tartósnak is tartós... de erre most mit adjak? Kicsit megkedveltem mert extravagáns meg különleges, de nem én vagyok sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Freesia

2018. június 18.

Nemrég volt szerencsém kipróbálni, és bár nem igazán nyári illat, és nem is vagyok az orientális illatok nagy barátja, azonnal beleszerettem. Valamire nagyon emlékeztetett, de csak akkor jöttem rá, hogy mire, amikor a gyerekem felkiáltott, hogy "Anya, LUSH bolt illatod van!" És tényleg :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 18.

lina

2017. november 24.

Nagyon különleges egységet alkot benne a virágzó fa illata a füstös-szantálos jelleggel. Eszméletlen tartós, mint a Bond parfümök többsége. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

jaguar86

2017. február 7.

Hogy ez micsoda egy szépség. Cédrus, szantál, kardamom és vanília. Rajtam ők dominálnak. Cseppet füstös, vaníliás szantálos csoda. Vonzódom az orientális illatokhoz, imádom a füstölőket, a spiritualitást. Mindehhez teljesen fekszik ez az illat. Misztikus, talán egy picit sötét, de épp picit csak, bebalzsamozza a lelkemet. Örülök, hogy rátaláltam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.