Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 17.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: citrus-aromás

Fejjegyek: grapefruit, mandarin, bergamot, zöld jegyek, vizes jegyek

Szívjegyek: ciklámen, gardénia, liliom, bazsalikom, jázmin, citromverbéna, neroli

Alapjegyek: pézsma, vetiver, tölgymoha,

Bond No. 9 Eau De New York EDP
Ár: 3000 Ft, 5000 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Rhodesian Ridgeback

2021. június 20.

Ez a parfüm nagyon alul van értékelve, de szerintem en bloc az egész BOND NO.9 brand alulértékelt.
Pedig ez a parfüm citrusossága ellenére valóságos erőmű. Komolyan az egyik legtartósabb citrosos parfüm, amit valaha próbáltam. TF Neroli Portofinojára emlékeztet, csak ez sokkal realisztikusabb. Ami nagy szó, mert a TF parfümökről sok minden elmondható, de az nem, hogy szintetikus hatásúak lennének.
Zöldes, nagyon tiszta, nagyon friss, mégis nagyon tartós és a hatótávolsága sem középszerű. Olyan a viselése, mintha egy szicíliai tengerparti városka, narancs - és citromfákkal ültetett utcácskáit járnád, azt fütyörészve, hogy: La vita è bella!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.