Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 17.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2006

Illatcsalád: orientális

Illatjegyek: kardamom, neroli, pézsma, tubarózsa, pacsuli

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dontworry

2021. augusztus 31.

Szerelmem. A top kedvenc, a nyár illata. Az üvege tökéletesen jellemzi: mintha a forró, aranyló homokot látnánk, tűz a nap, de a távolban ott kéklik a tenger... Pontosan ilyen ez az illat. Inkább a forró homok, mintsem a hűsítő tenger illata. A nyár illata, de nem a vizes jegyek, nem a friss tengeri fuvallat, esetleg a hűsítő citrusos vagy trópusi gyümölcsös koktélok jellemezte nyáré, hanem a rekkenő hőség, a horizont felett lebegő délibáb, és egyben kissé a mesés kelet illata. Kissé száraz, orientális illat, a felfújást követően van némi füstölő jellege, ami idővel szelídül, és jobban kiérezhetővé válik a narancsfavirág. Ennél többet nagyon nem változik, viszonylag lineáris, de attól még egy tökéletes, kiegyensúlyozott illat. Olyan, mint egy luxus naptej. Tartóssága, projekciója is kiváló, azon kevés parfümök egyike, amire pozitív megjegyzést kaptam kollégáktól, bár nem szoktam sokat fújni a bőrömre.
Az ára sajnos borsos, és már nehezen is lehet beszerezni, de nekem nemrég sikerült egy teljes, 100 ml-es üveget, örök helye lesz a parfümgardróbomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 31.