Bond No.9

Ár:   50 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 18.

Ár:   50 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2010

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: bergamot, fű, rebarbara

Szívjegyek: afrikai narancsvirág, jácint, rózsa, tulipán

Alapjegyek: tölgyfa

googles

2018. szeptember 12.

Valóban zold, friss illat, picit eteri. Az biztos, hogy tularazott. Sajnos nem hasonlit a nagy, megszunt kedvencemre (de meg nyomokban sem hasonlit a Givenchy Oblique FFWD-ra), pedig azt szavaztak meg a fragrantican.

Rebarbara, jacint, tulipan is van a jegyei kozt, mindenkeppen erdekesseg. A nagy flash elmaradt, jo-jo, de ez csak 3 pont igy.

Update: Azota atirtam 5-re, de valamiert tovabbra is 3 az atlag 😮

Update: sose szagoljunk parfumot sok mas behatas kozepette. Nyugalomban es tiszta orral ujra megszagoltam es ugyan nem Oblique, de nagyon jo illat. Pont nekem valo :( (azert ez sajnos draga joszag, de ha valaki megdobna az uveges maradekaval, szoljon!)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Update: Azota atirtam 5-re, de valamiert tovabbra is 3 az atlag 😮