Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2012

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: narancsvirág, mandarin, orchidea

Szívjegyek: tubarózsa, gyöngyvirág, írisz

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, tölgyfamoha, borostyán

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Alsace

2021. szeptember 14.

Kifújáskor érezni vélek egy leheletnyi citrusosságot, de rajtam a meseszép friss tubarózsa dominál. Noha nincs benne pacsuli de én 2-3 óra elteltével érzek egy kis földességet benne. Ilyenkor már inkább újrafújom.

Tetszik, tetszik, de ha elfogy a fújósom, nem hiszem, hogy hiányolni fogom.

Fehér virág kedvelőknek viszont szerintem feltétlen érdemes egy próbát tenni vele. 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 14.

Tetszik, tetszik, de ha elfogy a fújósom, nem hiszem, hogy hiányolni fogom.

3tara2

Korcsoport: >54
2021. július 5.

Annyira szeretem! Annak ellenére, hogy csak közepesen tartós, de ez az egyetlen hibája.
Hosszabb elemzést is tervezek róla írni.
Momentán annyi, hogy az Earth Day nekem egyenlő az Őrség illatával.
Noha ebben a parfümben a virágos jegyzeteket nem a vadvirágok, hanem a tubarózsa és írisz duettje jelentik, az összhatásuk mégis tökéletesen megfelel egy szép erdei dingő - dongó szélsuhogó aromának.
Füves, mohás aromák csapódnak az alapokhoz a gyöngyvirággal együtt.
Kicsit édes, kicsit zöld, kicsit virágos.

Az Earth Day cseppet sem harsány kreáció, mégis kicsattan a boldogságtól!
Bátran ajánlom kipróbálni azoknak, akik nem a betonnehéz parfümöket szeretik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 5.

Hosszabb elemzést is tervezek róla írni.
Momentán annyi, hogy az Earth Day nekem egyenlő az Őrség illatával.
Füves, mohás aromák csapódnak az alapokhoz a gyöngyvirággal együtt.
Kicsit édes, kicsit zöld, kicsit virágos.

Az Earth Day cseppet sem harsány kreáció, mégis kicsattan a boldogságtól!
Bátran ajánlom kipróbálni azoknak, akik nem a betonnehéz parfümöket szeretik!

zsokaw

2016. szeptember 23.

Most már kezdem "érteni" a BONDok varázsát ! Ez egy fiatalosan pimasz, élettel teli, életörömöt okozó illat! Öt csillagot ér,de ami miatt túl kell adnom rajta, hogy a pézsmás jegyei rajtam nem bontakoznak ki igazán jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 23.