Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2013

Illatcslád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Fejjegyek: mandarin, sárgabarack, gránátalma

Szívjegyek: édeskömény, szerecsendió, frézia

Alapjegyek: pacsuli, bőr, pézsma, praliné

mudpach

Korcsoport: < 18
2017. január 26.

Érdekes egy illat, egyszerre vonz és taszít. Van benne egy adag Angel, csak ha lehet még brutálisabban tartósabb változatban, aztán pacsuli, de vastagon adagolva, kissé fura barackos akkord, és fűszeres-füstös bőr. Állandóan izgalomban tartja az orromat, ami valamikor jó, valamikor viszont iszonyú fárasztó. Nagyon intenzív, komplex illat, felfedezni vágyóknak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 26.