Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2004

Illatcsalád: citrus-aromás

Fejjegyek: mandarin, grapefruit

Szívjegyek: neroli

Alapjegyek: pézsma

googles

2017. július 1.

Ez is egy üde illat, kifejezetten narancsos-mandarinos és grapefruitos. Bergamotot nem éreztem, ez nem a kesernyés citrus. Nekem kellemes volt, persze ízlés kérdése, hogy kinek milyen emlékeket, érzéseket idéz. Nálam ez nyerő nyári illat, de azért nem a top 5 tagja, mert jobban kedvelem a kevésbé gyümölcsös illatokat, illetve valahol azt szeretem legjobban, ha annyira összetett egy illat, hogy nem "lógnak ki" a jegyek, marad benne egy nagy adag rejtély.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 1.