Bond No.9

Ár:   $370   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 18.

Ár:   $370
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: jácint, áfonya, fű

Szívjegyek: rózsa, tulipán

Alapjegyek: vetiver, teakfa

Ár: 29000- , Eladó: RekaKrem
Állapot: 50 / 45 ml, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, foxpost (pluszban az árhoz)

LocseiZsuzsanna

2019. szeptember 15.

Nehéz róla véleményt írni, mert nem tudom szétszedni az akkordokat, csak az egészre tudok tekinteni. Talán a kezdeti zöld fű az, ami kivehető az elején, akkor olyan, mintha tényleg egy füves parkban hemperegnék szuper jó időben a földön, a fű beletörik a ruhámba és ettől még intenzívebben érződik az illata. Nem hosszú életű ez a szakasz, mert felülök és láthatóvá válnak a parkba ültetett virágok, elő bukkannak a bokrok mögül ezerféle színükkel. Messziről egyenként nem meghatározható, vagy érezhető, pusztán egy színes folt aminek mindenféle virág illata van, és még van egy vattacukor árus is ahonnan az édes fuvallat felkapja a virágillatot, és együtt telítenek be ahogy a fűben élvezem a természet látványát. Szépséges és valamitől, nem tudom mitől szokatlan és kimondani is szörnyű: különleges. Talán erre a különlegességre vágytam egy parfümben? Ezt pont egy pink üveg és egy luxus ár fogja megadni nekem?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Moncsaka

2018. december 12.

Nagyon be jön😊Szerencsére a rózsát nem nagyon érzem benne, annál inkább az áfonyát.
Tartossága kiváló, 4-5 óra múlva is intenzíven érzem.
Az üveg és a dobozka kinézete egy kis gyöngyszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 12.

Tartossága kiváló, 4-5 óra múlva is intenzíven érzem.
Az üveg és a dobozka kinézete egy kis gyöngyszem.