Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 22.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2003

Illatcsalád: citrus-aromás

Illatjegyek: lime, bazsalikom, liliom, bergamot, ibolya, mandarin, vetiver, pacsuli, tölgymoha

Lierre

2017. július 28.

Citrusos, friss, üde, zöld illat, és mégsem az én világom, nekem túl száraz a végeredmény. Érdekes változáson megy keresztül, az eleje citrusosan friss, majd a maszkulin jegyek dominálnak egy rövidebb ideig, de épp csak annyira, mintha frissen borotvált kedvesemhez bújva átvenné a bőröm arcszesze illatát, hogy még emlékeztessen ölelésére egy boldog félórára... Majd ismét citrusos, de már kicsit fáradtan vesz körül. A pacsulit hála istennek nem érzem benne külön.
Leginkább egy kortalan szépségű északi típusú nőn vagy férfin tudnám elképzelni.

Update. De igen, a leszáradásban feltűnik a pacsuli is, és ilyenkor azon gondolkodom, miért is kell nekem mindenáron egy Bond no. 9, amikor így is annyi jó parfümöm van itthon, amik legalább passzolnak a bőrkémiámhoz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 28.