Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 22.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2003

Illatcsalád: virágos

Illatjegyek: kamilla, rózsa, mimóza, citrom, nárcisz, pézsma

Fújós - Bond No. 9 Park Avenue For Women
Ár: 3000 ft/5 ml, 5000 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka
Állapot: saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

krémparádé

2015. október 8.

Na jó, ezt benéztem, Az enyém Park Avenue SOUTH. Az még nincs fent a KM-n. De majd teszünk róla!

Rendeléssel kaptam belőle fújós mintát, nekem azonnal megtetszett. Abszolút nem bonyolult illat, körtés-barackos rágóguminak (kb. olyan gyerekrágó) mondanám egy kis fanyar citrusos-teás és picit virágos beütéssel. Friss, vídám, csajos, inkább a fiatalabb korosztálynak. Én jól érzem ma reggel magam ebben az illatocskábanmmmm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 8.