Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 22.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: virágos-zöld

Fejjegyek: fű, gyöngyvirág

Szívjegyek: frézia, nyírfa

Alapjegyek: pézsma, borostyán

Verona5

2018. november 18.

Mintát próbáltam ki: kicsit friss, kicsit virágos valami, kedves fiatal lánykáknak tudnám elképzelni. Az árához képest nem egy nagy was ist das, határozottan az egyik, talán a fehér, AMO szappanra emlékeztet az illata. Az üvege színéhez semmi köze az illatnak, ez a tipikus fehér / halvány kék vonulat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 18.