Boots

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: narancsfavirág, Módosítva: 2013. július 15.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Szépítő eszközök

Pandácska

2014. január 31.

Szeretem ezt a vattapamacsot, nagyon puha, de a felületének köszönhetően alapos is. Nagy segítség a smink eltávolításban. A puhább oldala van az arcra, a másik oldalát elvileg körömlakk eltávolításra találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

narancsfavirág

2013. július 4.

Szeretem ezt a vattapamacsot, mert vékony és nagyon puha. Amikor Angliában járok, mindig veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.