Born Pretty Store

Ár:   $4   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: birdnerd, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   $4
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Holografikus, csillámló körömlakk többféle színben.

Gabria

2019. október 6.

Nekem a multikróm lakk az valami szörnyűre sikeredett ebből az eresztésből. Sajnos emiatt nem is igen használom. Aztán történt a BP életében egy nagy váltás, valahogy összekapták magukat, azóta van meg egy holos, multikróm, mágneses így egyben, csodaszép, imádom. Van még egy holo lila szín is, az is mindenképpen bejön, habár ez a lila eddig nem maradt fenn túl sokáig [de lehet ez a fedőlakkom hibája, sajnos ezt is el kell használni, hiába gáz :D]. Van BP márkájú latexem is, vízbázisú körömlakkom is, mind-mind kifogástalanok számomra az újítás óta. Az kellemetlen viszont, hogy errefelé nem jön meg mindig, szóval én a nehezen beszerezhető kategóriába sorolom őket és legfőképp emiatt mindig valami más alternatívát is próbálok keresni. Összegzésképpen ez nekem megéri azért a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

cattitude

2019. szeptember 4.

kételkedve rendeltem meg, nem sok kozmetikumot rendelnék Kínából, de a körömlakkal úgy voltam, egye fene; 1 multikróm flakey és 3 holo lakkot választottam. az enyémek Németországból jöttek és kb 3 hét alatt meg is érkeztek. kibontás után kicsit csalódott voltam, mert borús időben meglehetősen unalmasnak tűntek a színek, de direkt fényben nagyon szépen csillognak. hasonló színű lakkot érdemes alájuk kenni (a lila-zöld multikróm alá feketét javasol a gyártó), mert nem annyira pigmentált. meglehetősen büdösek amúgy, viszonylag hamar száradnak, de nem kifejezetten kopogósra. nekem nem maradnak fenn sokáig, fedőlakkot meg nem szívesen használok holo lakkra. nem ezek életem körömlakkjai, de nem rosszak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Egy borvörös árnyalat van meg ebből, és a Flourish Holographic Series több tagja is. Apró kiszerelés, de könnyen használható, precíz ecset, csodálatosan szép színek és lineáris holografikus finish. 3 rétegben magában is fed, vagy egy hasonló krém alapon 1-2ben. Nagyon elégedett vagyok, csak a szállítási idő döbbenetesen hosszú (2 hónap) Kínából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Ad-Namah

2018. szeptember 30.

Nagyon gyönyörű színei vannak, mindegyik annyira holografikus amennyire a képen, eddig kettőt vettem, de biztos hogy többet is fogok. A pumpkin carriage és a titan's anger is gyorsan szárad, 6 mles kiszerelést vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

draculina

2018. május 28.

Nekem aranyszínű van és nagyon gyorsan szárad. 1 rétegben is jól fed de 2 réteg sokkal jobban néz ki. És napokig fennmarad lepattogás nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

bokrosedit

2018. május 1.

Ez a legtökéletesebb Holo körömlakk. Kb 2 perc alatt tökéletesen megszárad, gyönyörű színekben kapható és 7-8 napot simán kibír fedőlakk nélkül. Kár hogy aliexpressen 2-3 hónapot kell várni, hogy megérkezzen, de ezen kívül nincs rossz benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

manobeka

2017. szeptember 4.

Kiváló termék, hozza, amit ígérnek.
UPDATE: Szeretnék egy trükköt megosztani erről a lakkról, amit én is véletlenül találtam a neten. Először egy hasonló alapszínű normál lakkot kenjünk a körmünkre, majd utána egy a transzferfóliákhoz való ragasztót vékony rétegben. Hagyjuk megszáradni, majd utána vigyük fel a holo lakkot 2 rétegben és végül fedőlakk. Hihetetlen lesz a hatása, intenzívebb és így 2 réteg is kihozz azt, amit 5 réteg. Ilyen ragasztót is a külföldről rendelten, ugyanúgy néz ki, mint a sima körömlakk, az ecsete is az, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kiváló termék, hozza, amit ígérnek.

ehilda

2017. április 29.

Nekem a 25-ös szín van meg, nagyon tetszik. narancsos, barnás, vöröses árnyalatú. én a szokásos 3 rétegben szoktam felkenni + alap + fedőlakk. Nagyon tartós így, igaz hétvégén szoktam mindig csinálni, 2 nap alatt a száradás miatt. Kb. 5 napot simán kibír. Ajánlani tudom. A napfényben nagyon szépen hologrammosan csillog. Jó, hogy kitalálnak ilyesmit is, elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

Dudu195

2017. január 23.

Nagyon szeretem! :) Szép visszafogott színe és mégis különleges. Kb 4 napot bír hibátlanul és utána sem feltűnő ha picit megkopik. Nekem 2 rétegben tökéletesen szépen fed.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

r3gina

2017. január 21.

nagyon apró kiszerelés, de még így is megéri, mert bár nem fed maradéktalanul, mesésen holografikus!! igaz, felesleges szerintem több színben megrendelni, mert úgyis alá kell festeni egy sötétebb színt, hogy ne kelljen 8 rétegben felvinni. Szóval, ha van egy ilyened és pár színes körömlakkod, tiéd a világ! :) csak azért négy csillag, mert hát tényleg nem fed, hiába 1000+ forintos termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.