Born Pretty Store

Ár:   $5.99   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2017. december 21.

Ár:   $5.99
Kiszerelés:
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Born Pretty Store BP-L048 Nyomdalemez
Ár: 500 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)
Born Pretty Store Hipster BPX-L016 Nyomdalemez
Ár: 600 Ft/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: próbált:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

cattitude

2019. november 5.

több lemezt is vettem, a nagyjával elégedett vagyok, szépek és változatosak a minták, a legtöbb igényesen van vésve/marva, könnyű velük dolgozni. a legjobban a halloweeni lemezt vártam, hát azzal sajnos szinte sehogy se tudok dolgozni, olyan sekélyek a minták :( de egyébként elégedett vagyok, olcsóak, aliexpressről nekem eddig mindig itt voltak 3 héten belül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

editgera

2019. október 10.

Teljesen jól használható lemezek, de 1-1 rosszul mart minta előfordul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 10.

Teljesen jól használható lemezek, de 1-1 rosszul mart minta előfordul.

Gabria

2019. október 2.

Összesen 4 db lemezem van tőlük, szeretem őket. Egyetlen egy minta van, ami sekély, a többi mind prímán működik. Jó nagy a választék, igényes csomagolás. Az új papír, amelyben érkezik, annyira elegáns, letisztult, nőies. Egy hiba van, ami miatt nem adhatok ötöst: csak külföldről lehet beszerezni. Szeretem őket, de nekem nem mindig éri meg a sok macera és reménykedés, hogy megjönnek-e egyáltalán [mostanában nem jönnek meg, és nem vigasztal az sem, hogy a pénzt visszakapom... ha a pénzt akarnám, akkor alapból nem rendeltem volna meg, ugyebár :D]. Ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

simbenz

2019. szeptember 28.

Ebay-en és aliexpress-en beszerezhető, sokszor licitesként még az itt megjelöltnél is olcsóbban. Több lemezen is van, a kisebb kör alakú verzióból és ebből a nagyobb fajta téglalap-alakúból is. Maximálisan meg vagyok vele elégedve. A lakkjaim is Born prettysek, a nyomdám is. Teljesen jól működnek, szinte mindig tökéletes az eredmény. Nem tud kevesebbet, mint a Moyrás verziója, sok annak a nyomdája nekem 3 használat után tönkrement, ez pedig hónapok óta húzza. A nyomdalemeze sem tud többet a Moyrásnak. Amikor elkezdtem géllakkoztatni, féltem hogy majd háttérbe szorulnak, de nem így lett. Mivel mindig egyszínű géllakot kérek, a színes géllakk felületre ugyanúgy rá lehet nyomdázni körömlakkal, mint a körömlakkosra, csak itt ha lemosod a nyomdát, az alap ugyanúgy megmarad, így akár hetente meg lehet újítani a köröm-dizájnt. Csak egy tipp ;) Én "mezei" körömlakkokat is használok a nyomdázáshoz, nem csak nyomdázáshoz kifejlesztettet, azzal is ugyanúgy működik, csak a fedőlakknál kell vigyázni, hogy ne maszatolja el a nyomdát. Szóvel kicsi pénzből sok kreatív dolgot ki lehet hozni kezdőként is, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

Teokleia

2019. augusztus 11.

Ali Expressen olcsó nagyon, egyet vettem csak egy kezdő nyomdakészletben, de eléggé csalódás. Még semmivel nem sikerült munkára bírnom 😢 sima lakk, nyomdalakk, Born Pretty vagy nem Born Pretty, híg vagy sűrű, metál vagy krém. Semmi 😞 a minta nem elég mély azt hiszem. Ha valakinek van tanácsa, örömmel várom, addig is két csillag, mert olcsó és rengeteg dizájn kapható...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Ad-Namah

2018. december 9.

Csak akkor volt problémám vele, amikor nem megfelelő lakkot használtam. A saját nyomda fejével nem működik, de vettem helyette sokkal jobbat (az túl puha és meg kell reszelni köröm reszelővel, amitől az eredmény jobb lett, de kb 60-40%-ban). Egy kerek lappal van bajom, amin mermaid pikkely és háló minták vannak, arról akármilyen drága nyomda fejet használok, sose jön le a minta (és mindegy h nyomda vagy nem nyomda lakk). Mind olcsó, szép mintákkal, és mindig hoz ki új lapokat, szóval megéri megvenni. Inkább AliExpressen, mint ebayen, ott drágább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

bokrosedit

2018. május 1.

Nekem csak ilyen lemezeim vannak (kb 30 lemezem van), van egy-kettő ami nem működik tőléletesen , de a nyomdák 60%-a jó végeredményt ad. A titka, h friss körömlakkot kell használni, ami enyhén be van száradva hamarabb megszárad a lemezen és nincs ideje felvenni a nyomdázónak a mintát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

QAMeli

2018. április 10.

Kezdő "nyomdásként" vettem az első lemezeket ebayrol, és mindegyikkel elégedett vagyok! Átlátszó szilikon nyomdázóval és szintén Born Pretty stamping lakkokkal használom, nagyon ritkán nem jön ki tökéletes eredmény :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

javi

2018. március 5.

Néhány mintát csak hiányosan tudok felvenni vele - leginkább az apró, vékony vonalasakat. Én többnyire Moyra lakkokkal használom, azzal jól működik. Az árát, amiért vettem teljesen megéri, jól el lehet vele szórakozni. 😃 Nagyon sok dizájn kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

pomme

2017. november 26.

Szerintem is a "mélységgel" vannak problémák, én is úgy látom, hogy némelyik minta szuperül működik, némelyik meg sehogysem akar. 1.6 euróért mondjuk ne sírjon a szám, nagyon szép mintákat sikerült vennem és totál kezdőként működésre tudom bírni (jórészt...). Nagyon szép a papírtok, amiben jön, maga a fémlap minőségi, vastag, masszív, könnyen tisztítható. Biztos veszek még tőlük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 26.