Borotalco

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Matilda, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2024. február 11.

Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonyság. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Rita01

2024. június 9.

Nagyon erős szaga van, felkenés után egyből olyan érzésem van, mintha már leizzadtam volna… lehet, hogy az én bőrömmel nem kompatibilis, de így használhatatlan. Kis izzadás után ne is beszéljünk róla…

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 9.

Leander

2024. január 24.

Frissítő, de nem zavaró illat, magasfokú hatékonyság, nulla irritáció. Mindent tud, ami egy dezodortól elvárható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

balkri

2023. október 5.

Ebből van egy új, invisible barrier effect megjelöléssel. tökéletes. Egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 5.

Erika80

2023. augusztus 5.

A zöldet már több alkalommal is újravásároltam, nagyon szeretem és elégedett vagyok vele, de egy hónapja gondoltam egy nagyot és megvettem ezt a fajtát. Kellemes meglepetés az illata, nagyon finom, visszafogott, bár egy hajszálnyival kisebb a hatása nálam, mint az originalnak. Ugyanazt tudnám leírni róla, amit előttem buzavirag már leírt. A számból vette ki a szavakat. Én is szeretem és elégedett vagyok vele.
Külön pozitívum számomra, hogy nem irritálja a hónaljam bőrét és nem viszket tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 5.

buzavirag

2022. augusztus 11.

UPDATE
2022.08.11.:
A kánikulában is jól teljesített, bár akkor este is meg reggel is kentem vele magam. A hőségben egy párszor csak este használtam, reggel elfelejtettem, mászkáltam du, es egy icipicit éreztem, egy kis izzadtsagszagot, mikor hazaértem. Ez még az a fajta volt, amit az ember csak magán érez, mert csak kezd kialakulni.😄 Ekkor már majdnem 24oraja volt rajtam, szóval ezt elnézem neki. A 41 fokban esküvőn is jól teljesített, hajnalban sem éreztem, szagot, csak az illatát. A ruháimat nem fogta meg.
Szerintem újra fogom venni a nyári hónapokra.

2022.06.26.:
Kb. 1 hete használom. Nekem eddig bevált. Van úgy, hogy este zuhanyzás után használom, másnap egész nap tartós, érzem az illatát végig, ami kellemes nem túl hivalkodó. Hamar megszárad, nem ragad.
Most jön a kánikula, kiváncsi leszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

UPDATE
2022.08.11.:
Szerintem újra fogom venni a nyári hónapokra.

2022.06.26.:
Most jön a kánikula, kiváncsi leszek.

vvv

2021. október 25.

Ha esetleg felmerülne valakiben a kérdés, hogy hasonlít-e a "sima", golyós Borotalco dezodor és ez, hát válaszolok: NEM.

Ez nem csinál semmit.
Reggel bekentem magamat vele és büdös lett a hónaljam!!!!
Szégyen és gyalázat.
Az eredeti ezzel szemben ütős, nagyon hatékony.

Legszívesebben nulla csillagot adnék...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 25.

Ez nem csinál semmit.
Reggel bekentem magamat vele és büdös lett a hónaljam!!!!
Szégyen és gyalázat.
Az eredeti ezzel szemben ütős, nagyon hatékony.

Legszívesebben nulla csillagot adnék...!

jakobs

2021. augusztus 29.

Egy ideje ezt használom váltva az Originals-al nagyon szeretem ,illatát és nem hogy nyomot a ruhán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

womanitina

2021. május 31.

Az illatát nagyon szeretem és valóban nem hagy foltot a ruhákon. A Vichy zöld kupakos deojával felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

Bolvarin

2020. június 14.

Az original nagy kedvencem volt, így gondoltam ezt is kipróbálom. Nekem ez is jól teljesítettvaz átlagos napokon addig, míg meg nem szokta a bőröm. Most mást használok, de szerintem vissza fogok térni még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

póniló

2020. április 29.

Nekem nem használ kb semmit, és valami brzasztó az "illata", ha ezt annak lehet nevezni. Max itthonra elkenegetem, de még az sem biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Természetes eredetű, biztonságos szintetikus kelátképző szer. 1%-ig terjedő mennyiségben alkalmazzák a tartósítószerek hatékonyságának növelésére, lehetővé téve a szokásosnál kisebb mennyiségek használatát a hatékonyság veszélyeztetése nélkül.