Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Matilda, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonyság. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bolvarin

2020. június 14.

Az original nagy kedvencem volt, így gondoltam ezt is kipróbálom. Nekem ez is jól teljesítettvaz átlagos napokon addig, míg meg nem szokta a bőröm. Most mást használok, de szerintem vissza fogok térni még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

póniló

2020. április 29.

Nekem nem használ kb semmit, és valami brzasztó az "illata", ha ezt annak lehet nevezni. Max itthonra elkenegetem, de még az sem biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

pirospipacsocska

2019. június 29.

Az Original-t használom,de mivel az nem volt a boltban,vettem helyette ezt.Sajnos,ez számomra egészen más,kis gyengécske deo...Az Original-nak egy kellemes púderes illata van,ennek viszont olyan egyszerű házi szappan illata van!Alig érzem magamon,ahogy bekentem magam este fürdés után...Szóval én maradok az eredetinél!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

bugeyes

2019. május 13.

Gondoltam kipróbálom, mert az eddig kedvenc dezodorjaim elég drágák, bár tény, hogy azok nagyon bejöttek nekem (Vichy, Biotherm).
Sajnos balga módon nem néztem meg az összetevőket, de így még ha bevált volna sem venném újra. :/ Amúgy totál elmegy kategória, bár azért egy egész nap nem tart ki a hatása/ illata. Az pozitívum, hogy a ruhákat tényleg nem bántja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Soly77

2018. szeptember 17.

A Borotalco dezodorok közül ez a legjobb... mind nagyon klassz és teszi a dolgát... de nekem valahogy ez jött be a legjobban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

ccvc

2018. szeptember 16.

hatásos dezodor foltot sem hagy de az összetevői borzasztóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

hatásos dezodor foltot sem hagy de az összetevői borzasztóak.

BNZS

2018. június 26.

A kedvenc dezodorom, mióta rátaláltam, nem is veszek más márkát. Diszkrét, kellemes illata van, a hatása fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Hujepicha

2017. november 22.

Kedvenc dezodorom! Reggel zuhanyozas után használom. Ha sietek hajszáritóval gyorsan megszáritom, estig kitart! Finom diszkrét illata van! Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 22.

Hedör

2017. október 19.

Még az original-nál is jobb! Púderes ez is, csak kicsit még üdébb.
Könnyebb eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Még az original-nál is jobb! Púderes ez is, csak kicsit még üdébb.
Könnyebb eloszlatni.

Syub

2017. szeptember 10.

reménykedtem hogy jó lesz. ezt választóttam az eredeti helyett mert annak az illata hát... de nekem 1 max 2x hatott. ha kifogy lehet ráfanyarodom az eredetire hátha az tényleg jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.