Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Matilda, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Kategória:   Dezodorok

48 órás hatékonyság. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

buzavirag

2022. augusztus 11.

UPDATE
2022.08.11.:
A kánikulában is jól teljesített, bár akkor este is meg reggel is kentem vele magam. A hőségben egy párszor csak este használtam, reggel elfelejtettem, mászkáltam du, es egy icipicit éreztem, egy kis izzadtsagszagot, mikor hazaértem. Ez még az a fajta volt, amit az ember csak magán érez, mert csak kezd kialakulni.😄 Ekkor már majdnem 24oraja volt rajtam, szóval ezt elnézem neki. A 41 fokban esküvőn is jól teljesített, hajnalban sem éreztem, szagot, csak az illatát. A ruháimat nem fogta meg.
Szerintem újra fogom venni a nyári hónapokra.

2022.06.26.:
Kb. 1 hete használom. Nekem eddig bevált. Van úgy, hogy este zuhanyzás után használom, másnap egész nap tartós, érzem az illatát végig, ami kellemes nem túl hivalkodó. Hamar megszárad, nem ragad.
Most jön a kánikula, kiváncsi leszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 11.

UPDATE
2022.08.11.:
Szerintem újra fogom venni a nyári hónapokra.

2022.06.26.:
Most jön a kánikula, kiváncsi leszek.

vvv

2021. október 25.

Ha esetleg felmerülne valakiben a kérdés, hogy hasonlít-e a "sima", golyós Borotalco dezodor és ez, hát válaszolok: NEM.

Ez nem csinál semmit.
Reggel bekentem magamat vele és büdös lett a hónaljam!!!!
Szégyen és gyalázat.
Az eredeti ezzel szemben ütős, nagyon hatékony.

Legszívesebben nulla csillagot adnék...!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 25.

Ez nem csinál semmit.
Reggel bekentem magamat vele és büdös lett a hónaljam!!!!
Szégyen és gyalázat.
Az eredeti ezzel szemben ütős, nagyon hatékony.

Legszívesebben nulla csillagot adnék...!

jakobs

2021. augusztus 29.

Egy ideje ezt használom váltva az Originals-al nagyon szeretem ,illatát és nem hogy nyomot a ruhán.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

womanitina

2021. május 31.

Az illatát nagyon szeretem és valóban nem hagy foltot a ruhákon. A Vichy zöld kupakos deojával felváltva használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

Bolvarin

2020. június 14.

Az original nagy kedvencem volt, így gondoltam ezt is kipróbálom. Nekem ez is jól teljesítettvaz átlagos napokon addig, míg meg nem szokta a bőröm. Most mást használok, de szerintem vissza fogok térni még hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

póniló

2020. április 29.

Nekem nem használ kb semmit, és valami brzasztó az "illata", ha ezt annak lehet nevezni. Max itthonra elkenegetem, de még az sem biztos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

pirospipacsocska

2019. június 29.

Az Original-t használom,de mivel az nem volt a boltban,vettem helyette ezt.Sajnos,ez számomra egészen más,kis gyengécske deo...Az Original-nak egy kellemes púderes illata van,ennek viszont olyan egyszerű házi szappan illata van!Alig érzem magamon,ahogy bekentem magam este fürdés után...Szóval én maradok az eredetinél!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 29.

bugeyes

2019. május 13.

Gondoltam kipróbálom, mert az eddig kedvenc dezodorjaim elég drágák, bár tény, hogy azok nagyon bejöttek nekem (Vichy, Biotherm).
Sajnos balga módon nem néztem meg az összetevőket, de így még ha bevált volna sem venném újra. :/ Amúgy totál elmegy kategória, bár azért egy egész nap nem tart ki a hatása/ illata. Az pozitívum, hogy a ruhákat tényleg nem bántja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Soly77

2018. szeptember 17.

A Borotalco dezodorok közül ez a legjobb... mind nagyon klassz és teszi a dolgát... de nekem valahogy ez jött be a legjobban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

ccvc

2018. szeptember 16.

hatásos dezodor foltot sem hagy de az összetevői borzasztóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

hatásos dezodor foltot sem hagy de az összetevői borzasztóak.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.