Borotalco

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: domnora, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló tusfürdő az egyedülálló Borotalco illattal.

Nefertiti

2019. június 25.

Nagyon jó az illata, púderes. Nem szárít, krémes állaga van és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Nagyon jó az illata, púderes. Nem szárít, krémes állaga van és jól habzik.

Iminbeauty

2019. június 6.

A deo után a tusfürdőt is megvettem. Nagyon szeretem. Jól habzik, nagyon kellemes utóillata van. Nem túl nőies, inkább tisztaság illata miatt uniszexnek ítélem. Selymesen puha lesz a bőr tőle.
Ha tusfürdő akkor csak ezt! Ráadásul létezik különböző illatokban is. Én a vaníliásat is próbáltam és imádtam.
Reális az árazása, ami megint csak plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Reális az árazása, ami megint csak plusz pont.

Anikovacs

2018. augusztus 7.

Nagyon szeretem az illatát, jól habzik, nem szárítja a bőrt! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

vica85

2018. február 28.

Nagyon szeretem a deo illatát, így persze amint megláttam, kellett ez is. Én imádom ezt a púderes tisztaságillatot, szerencsémre egészen sokáig megmarad a bőrömön is. Az állaga kellemes, krémesen habzik, könnyű lemosni, és elég jól hidratál is, nem gond, ha kimarad a testápoló utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Joe38

2017. december 1.

Vettem egyet kipróbálni.
Ugye ez nem egy echte női vagy férfi tusfürdő,inkább én egy amolyan unisex tisztaságillatnak vélem...
Annak viszont párját ritkítja!!Zseniális ez a krémes,pézsmás,púderes hangulat.
Meglepően tartós és a tusfürdő állaga is krémes, jól habzó,minőségi főzet...nekem totál olasz cucc! ;)
Összességében nagyon tetszik!Ár/érték arány kiváló!(389 Ft-ért vettem!)
Minőségi tusfürdő az egész családnak egy pézsmás,olaszos,púderes kicsengéssel ,ami meglepően sokáig jelen van még fürdés után is!
Hajrá,jöhet belőle a Fresh verzió is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 1.

Vettem egyet kipróbálni.
Annak viszont párját ritkítja!!Zseniális ez a krémes,pézsmás,púderes hangulat.
Összességében nagyon tetszik!Ár/érték arány kiváló!(389 Ft-ért vettem!)
Hajrá,jöhet belőle a Fresh verzió is!

dalma92

2017. szeptember 16.

Szerelmes vagyok a termékei illatába, ezt is meg kellett vennem persze... tökéletes illat, kevés kell belőle, krémes állag, jól tisztít, könnyű csúszós kézzel is kinyitni. Mindent tud, amit kell. Csak bevásárolni nem.
Ilyen illatú parfümöt tud valaki??

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Ilyen illatú parfümöt tud valaki??

kalmaniki

2017. szeptember 15.

Én sajnos nem tudok megbarátkozni az illatával, pedig próbálkoztam vele, így elajándékoztam. Ettől eltekintve átlagos tusfürdő, nem szárít, viszont drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

szbogika

2017. július 19.

Ajándékba kaptam egy ilyen tusfürdőt, de beleszerettem. Hol lehet kapni? Az alábbi helyeken néztem, és nem találtam: Spar, Tesco, Auchan, Müller, Rossmann, DM.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

sword

2017. március 19.

A hónaljkencéjét szeretem, gondoltam kipróbálom ezt is. Istenkém... Tudom hogy tusoló meg minden, de megkísértett a gondolat, hogy belenyomom a fél flakont egy nagy kád vízbe, és addig áztatom magam, amíg permanensen ilyen illatú nem leszek :-) Amúgy igazán gyárthatnának szappant is :-)

UP: Gyártanak szappant... szereznem kell belőle.
UPUP: Végem van, ezek engem tönkretesznek. Parfümjük is van... KELL.

Sikerült belőle folyékony szappant is szereznem. A csodálatos illat ott is megvan, viszont oly gyalázatosan szárítja a kezemet, mint a legnagyobb téli fagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 19.

UP: Gyártanak szappant... szereznem kell belőle.
UPUP: Végem van, ezek engem tönkretesznek. Parfümjük is van... KELL.

renyxxx

2016. október 25.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt jól hidratál és imádom az illatát!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt jól hidratál és imádom az illatát!!!