Borsari 1870

Ár:   €27   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Masnuci, Módosítva: 2021. január 5.

Ár:   €27

A klasszikus Borsari 1870 Violetta Di Parma modernizált változata.

Zöld- púderes illat

Borsari 1870 Violetta Sensation D'infini EDP+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5-10 ml frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy postázás, mpl automata/foxi előreutalás esetén:)

Masnuci

2021. február 2.

Modernizálás ide vagy oda ez az illat bizony nem passzol ,a mai trendbe, szerencsére! Isteni finom zöld kezdés, majd ibolyás felpuhulás icurka-picurka édesedéssel csak, de végig dominánsan zöld púderes vonal. Az én fogalmaim szerint eddig három féle púderes illat létezett:a puha édeskés rózsás púderesség, mint az Ombre Rose, a száraz poros púderesség, mint a Teint De Neige, és az ibolyás-íriszes, mint az Insolence. És most itt ez csodaszép-zöld púderes ibolyás finomság. Az eredeti verziót nem ismerem sajnos, de az biztos, hogy én ezt is a vintage kategóriába sorolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 2.